banner526

banner533

banner513

TS'nin ayağına kurşun sıkamam

Galatasaray'ın eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak, Beşiktaşlı taraftarların hala unutamadığı Pascal Nouma'nın ve adı Trabzonspor ile özdeşleşen Gökdeniz Karadeniz'in sarı kırmızılı kulübün kapısından döndüğünü açıkladı!.. Lig TV'de yayınlanan Futbol Günd

Spor 26.02.2009, 16:35
TS'nin ayağına kurşun sıkamam

Galatasaray'ın eski yöneticisi Abdurrahim Albayrak, Beşiktaşlı taraftarların hala unutamadığı Pascal Nouma'nın ve adı Trabzonspor ile özdeşleşen Gökdeniz Karadeniz'in sarı kırmızılı kulübün kapısından döndüğünü açıkladı!..

Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi programına katılan Abdurrahim Albayrak,  şu anda Rubin Kazan forması giyen Gökdeniz Karadeniz'in de Galatasaray'a transferinden son anda vazgeçtiklerini açıkladı.

G.Saray'daki yöneticiliği döneminde, Gökdeniz'in 24 saat ofisinde kaldığını belirten Abdurrahim Albayrak, “Bir Rizeli olarak, Trabzonspor'un ayağına kurşun sıkamazdım. Trabzonlu arkadaşlarımızla görüştük ve bu transferden de vazgeçtik” diyerek, bir dönem transfer piyasasında yaşanan birbirinden çarpıcı gelişmeleri gün yüzüne çıkardı.

Galatasaray'da yöneticilik yaparken, Fransız futbolcuyla Beşiktaş'a ikinci kez gelmesinden önce anlaştıklarını ancak o zaman futbol şube sorumlusu olan Yıldırım Demirören'in isteği üzerine bu transferden vazgeçtiklerini söyledi.

Kendileri için Beşiktaş ile olan dostluklarının Nouma'dan daha değerli olduğunu vurgulayan Albayrak, “O dönem transferi bitirmeden önce Yıldırım Demirören'i aradım. 'Nouma'yı transfer etmek istiyoruz. Siz ne dersiniz?' diye sordum. Demirören de bana, 'Almasanız iyi olur. Eğer size gelir ve iyi oynarsa taraftar bizi topa tutar' diye cevap verdi. Ben de 'Bizim için Beşiktaş bir tane ama Nouma yüz bin tane' diyerek bu transferi kapadım” dedi.

Bu olaydan sonra Fatih Akyel'in de Beşiktaş'a transferinin söz konusu olduğunu ve bu kez de Demirören'in kendisini aradığını söyleyen Abdurrahim Albayrak, “Bu sefer de ben, Demirören'e 'Almasanız iyi olur' dedim ve Demirören, 'Bizim için G.Saray bir tane, Fatih Akyel yüz bin tane' cevabını verdi ve Beşiktaş transferden vazgeçti” diye konuştu.

Yorumlar (5)
deli_tsli 12 yıl önce
yanlız senin istemenlen olmuyor abdurrahım bey.gokdenız ısmısmı.lutfen ortalıgı karıstırmayın
Cengiz Demir 12 yıl önce
Bu adam Rize´nin yüzkarasidir. Böyle adamlari Karadeniz sinirlarindan iceri sokmayacaksin.
FIREDEPARTMENT 12 yıl önce
bazen paradan da önemli şeyler var ama bunlar sonuçta paraya oynayan kişiler biz sokaktan ne kadar konuşursak konuşalım paryı onlar alıyor kararı onlar veriyor.gökdeniz fenere galatasaraya veya beşiktaşa gitse trabzon ne yapacak.küçük orhan ogün abdullah toluna gittide ne oldu bırakın bu duygusallığı beyler.fatih tekkeyi istiyorlar

o kadar trabzonu seven bir adam para için bu takımı bu şehri bırakıp gitmezdi.burada marka oldular gözleri açılınca ver elini neresi olursa olsun.yok kampanya başlatalımda geri gelsin.trabzon bu kadar düştümü.gökhana destek verin umuta destek verin.hüseyine destek verin.eskiler mazide kaldı.tekkenin ve gökdenizin artık bu saatten sonra takıma faydası olmaz.baksana fatihin aklı hala avrupada madem rusyada mutlu değilsin gel o zaman.hem bu katroya katkın olsun hemde abilik yap ama bitti.yattara da tek kaldı.napsın adam en iyi analaştığı adamlar gitti kiminle anlaşacak.şeytan üçgeni bozuldu.artık trabzonun heni fatihi gökhan ünal ve umut bulutttur.
cevahiroğlu 12 yıl önce
rizeye yardım edersin. bir rizeli olarakmış. bak işine abdurrayim
sercan 12 yıl önce
adam olsan rıze sporu yerden kaldırırsın gs yaranacam dıye sankı bana ist beyfendısı çherkes memletının takımını tutsun .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@