TS'nin 40.Yıl Yürüyüşü Başladı

Trabzonspor Kulübü 40. Kuruluş Yıldönümü Yürüyüşü Ziya Bey sitesi önünde saat 10.00'da başlayarak Maraş Caddesi güzergahı takip edilerek Atatürk Alanında çelenk sunumuyla son buldu.

TS'nin 40.Yıl Yürüyüşü Başladı

Trabzonspor Kulübü 40. Kuruluş Yıldönümü Yürüyüşü Ziya Bey sitesi önünde saat 10.00'da başlayarak Maraş Caddesi güzergahı takip edilerek Atatürk Alanında çelenk sunumuyla son buldu.

40. Yıl Kuruluş Yıldönümü yürüyüşüne Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak katılmadığı görülürken, Divan Kurulu Başkanı Nizamettin Algan, Trabzonspor'un eski Başkanı Atay Aktuğ, Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü İbrahim Özen, Trabzon Emniyet Müdürü Arif Akkale, Trabzonspor'da Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Zeyyat Kafkas, Trabzonspor'un kurucu üyeleri ve eski yöneticiler ve taraftar dernekleri katıldı.

Trabzonspor'da Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Zeyyat Kafkas, Atatürk Anıtına çelenk sunmak için Trabzonspor Divan Kurulu Başkanı Nizamettin Algan, eski kuruculardan Refik Karaağaçlı, Trabzonspor eski başkanı Atay Aktuğ, Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, kürsüye davet etti. Daha sonra saygı duruşunun ardından Atatürk Anıtına çelenk bırakıldı.

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, 40. kuruluş yıldönümünü bütün Trabzonlular'ın gönülden kutladığını ifade ederek, Trabzonsporlular'ı, Trabzonspor şemsiyesi altında tüm dünyada birlik ve beraberliğe çağırıyoruz dedi.

Teknik heyetin raporu doğrultusunda transfer gerçekleştireceklerini ifade eden Sayitoğlu, Ama şu anda araştırmalarımız sürüyor. Transfer 1 günde olabilecek bir şey değil. Kulübün belli bir mali tablosu var. Onları oturtalım. Ondan sonra bunları konuşuruz diye konuştu.

 haber61.net
 

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber veya diğer kategorilerdeki haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Trabzon haberleri içerisinde yada diğer tüm haberlerde yapılan yorumlarda Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler