alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

TS'nin 40.Yıl Biletleri Piyasada

Trabzonspor'un 40. Yıl etkinlikleri çevçevesinde 4 Ağustos Cumartesi günü Hüseyin Avni Aker Stadı'nda gerçekleştirilecek şölenin biletleri piyasaya çıktı.Trabzonspor Hüseyin Avni Aker Stadı'nda saat 17.30'da başlayacak olan şölende, Manga, Feluka grupları

Spor 01.08.2007, 13:04
TS'nin  40.Yıl Biletleri Piyasada

Trabzonspor'un 40. Yıl etkinlikleri çevçevesinde 4 Ağustos Cumartesi günü Hüseyin Avni Aker Stadı'nda gerçekleştirilecek şölenin biletleri piyasaya çıktı.

Trabzonspor Hüseyin Avni Aker Stadı'nda saat 17.30'da başlayacak olan şölende, Manga, Feluka gruplarının yanı sıra Zeynep Başkan ve Seyfettin Çakıralp de sahne alacak. Gecede, Bordo-mavili takımın efsane futbolcularının gösteri maçının ardından Trabzonspor ile Gürcistan U21 Milli Takımı karşılaşacak.

Birçok sürprizin yer alacağı şölende 40. yıla özel olarak hazırlanan belgesel ve 40. Yıl Marşı eşliğinde havai fişek ve ışık gösterisi de sunulacak. Alt yapı ve amatör spor branş sporcularının kortej yürüyüşünün yanı sıra dans gösterileriyle Bordo-mavili kulübün yeni sezon ürünleri defileyle tanıtılacak.

Taraftarların, 2 YTL'den satılacak biletlerin Sadri Şener Sosyal Tesisleri ve Biletix gişeleriyle, www.biletix.com.tr adresinden temin edilebileceği belirtildi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@