7m


7m

hyundai

TS'liler iftar yemeğinde buluştu

Kulüp Genel Sekreteri Hasan Yener, yemeğe katılanlara teşekkür ederken, yönetim kuruluna verilen desteğini sürmesini istedi. Fotoğraf Galerisi için TIKLAYINIZ...Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Sahil Tesisleri'nde düzenlenen iftar yemeğine Trabzonspor

Spor 06.09.2008, 21:00
TS'liler iftar yemeğinde buluştu

Kulüp Genel Sekreteri Hasan Yener, yemeğe katılanlara teşekkür ederken, yönetim kuruluna verilen desteğini sürmesini istedi.

Fotoğraf Galerisi için TIKLAYINIZ...

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Sahil Tesisleri'nde düzenlenen iftar yemeğine Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener ile yönetim kurulu üyeleri, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Atal, KTÜ Rektörü İbrahim Özen, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Şadan Eren, Trabzonspor eski Başkanı Ahmet Celal Ataman, Nuri Albayrak döneminde asbaşkanılık görevi yapan Haşim Sayitoğlu, bordo-mavili kulüpte görev yapmış eski yöneticiler, Trabzon Bölge takımlarının başkanları ve yöneticileri katıldı.

Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, yemek sonrası yaptığı konuşmada, yemeğe katılanlara teşekkür etti. Yönetim kuruluna verilen bu desteğini kesintisiz devam etmesi gerektiğini belirten Yener, birlik ve beraberlik içinde tüm engelleri aşabileceklerini söyledi.


Yorumlar (3)
capablanca 14 yıl önce
ALLAHc.c mubarek etsın...! boyle bıraraya gelmeler hep devam etsın ınsallah...! yönetıme rıcamız olsun...! ara transferde bır sag bek, bır sol acık ve gole donuk bır orta saha alınmalıdır...! sol bekte CALE ama sol acıkta kım? sag bekte tayfun ve serkan balcıdan pek hayır yok...! colman duzelırse ıyı ama duzelmezse bır 10 numara bu kadroya muthıs gıder...! kale mutlaka TONY SLYVA'ya emanet edılmelı...! o dunya capında bır kalecı...! yıne fenerle yarısırız gıbı, ama ne olur 2 donemlık atay aktug zamanındakı gıbı sampıyonlugumuzu calmalarına ızın vermeyın...! bız hep hakkımızın yenıldıgını gorerek boynumuz bukuk yasamaya mecbur muyuz? hakkımızı teslım etsınler, bızım bu kadro bu ısı gorur...! tum TS taraftarlarına SEVGILER...!
capablanca 14 yıl önce
TS'umuzun en son şampıyonlugunu 9 yasımda daha cocukken gorebıldım ancak...! o donemde bahcecık mahallesınde oturuyodum...! ve TS'umuz gol attıgında gol sesı taaa bahcecık dekı evımızden duyulurdu...! bız boyle coskular ıstıyoruz...! ınsallah bu kadro ve devamında gelır bunlar! 9 yıldır ARSLANTURK AŞ'de depo sorumlusu olarak calısıyorum...! en buyuk hayalım TS'umuzun en alt kademesınde bıle olsa zaman,mekan tanımadan adeta ölesıye calısmaktır...! ınsallah bu da bırgun nasıp olur...! asık oldugum renklere hersey feda olsun...! yolun acık olsun TRABZONSPOR'um...!
Zafer BİLGİN 14 yıl önce
Şehrimizin önde gelenlerinin bu mübarek günlerde bir araya gelip dayanışma içerisinde olmasından gurur duyuyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@