banner539

banner526

banner533

banner513

TS'li futbolcuya milli davet!

İrlanda Cumhuriyeti ile özel maçlar yapacak 16 Yaş Altı Genç Milli Futbol Takımı'nın kadrosu belli oldu. Kadroda Trabzonspor kulübü sporcularından Eyüp Bekar da yer aldı. Bolu Atatürk Stadı'nda 12 ve 14 Ekim'de İrlanda Cumhuriyeti ile karşılaşacak millile

Spor 08.10.2008, 08:32
TS'li futbolcuya milli davet!
İrlanda Cumhuriyeti ile özel maçlar yapacak 16 Yaş Altı Genç Milli Futbol Takımı'nın kadrosu belli oldu. Kadroda Trabzonspor kulübü sporcularından Eyüp Bekar da yer aldı.


Bolu Atatürk Stadı'nda 12 ve 14 Ekim'de İrlanda Cumhuriyeti ile karşılaşacak milliler, 10 Ekim Cuma günü Futbol Federasyonu Beylerbeyi Atatürk Eğitim ve Araştırma Merkezi'nde toplanacak.

Kadroda şu futbolcular yer alıyor:
Emre Pehlivan, Emin Akdere, Hüseyin İbiş (Bursaspor), Artun Akçakın, Çağrı Tekin, Onur Yavuz (Gençlerbirliği), Mehmet Topçu, Ömer Kandemir (Fenerbahçe), Baran Yardımcı (Ankaraspor), Hasan Türk (Beşiktaş), Muhammed Alperen Uysal (Galatasaray), Furkan Selim Ünlü (Kayserispor), Eyüp Bekar (Trabzonspor), Mert Çiftçi, Süleyman Özdamar (Altay), Oğuzhan Azğar (Samsunspor), İlker Sayan (Dardanelspor), Melih Vardar (Bucaspor).
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@