TS'li eski futbolcular bir arada

Trabzonsporlu Eski Profesyonel Futbolcular Derneği dün akşam dernek lokalinde bir yemek düzenledi Trabzonsporlu Eski Profesyonel Futbolcular Derneği Yönetim kurulu eski futbolcu ,yönetici ve konuklara yemek verdi. Dernek lokalinde düzenlenen ve gece geç s

Spor 12.12.2008, 11:21
TS'li eski futbolcular bir arada

Trabzonsporlu Eski Profesyonel Futbolcular Derneği dün akşam dernek lokalinde bir yemek düzenlediTrabzonsporlu Eski Profesyonel Futbolcular Derneği Yönetim kurulu eski futbolcu ,yönetici ve konuklara yemek verdi. Dernek lokalinde düzenlenen ve gece geç saatlere kadar süren yemeğe Trabzonspor'un eski ve yeni yöneticilerinin yanı sıra davetliler katıldı. Yemekte eski futbolcular felekten bir gece çalarak eski günleri yad ettiler. Gecede eski futbolculardan Bekin Barcın söylediği birbirinden güzel şarkılarla geceye renk katarken eski futbolcular anılarıyla konukları kırmaktan gülüp geçirdi.KİMLER YOKTU Kİ
Trabzonsporlu eski profesyonel futbolcular derneğinin düzenlediği yemeğe Bir dönem Trabzonspor forması giyen Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu , Trabzonspor Genel Sekreteri Hasan Yener, Mali Sayman Mahmut Aksu ,Bordo mavili kulübün eski yöneticileri ,,Karadenizspor kulübü başkanı Fikret Yavuz, A.Sebatspor eski başkan yardımcısı Atalay Armutcu'nun yanı sıra Serdar Bali, Ali Kemal Denizci, Turgay Semercioğlu, Kadir Özcan Şenol Ustaömeroğlu ,Bekir Barçın Ali Yılmaz İlyas Akçay Cengiz Akçay, Selahattin Diyadin gibi ünlü futbolcular katıldı.

Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (2)
casa 13 yıl önce
Benim yaşım 54 olup çoçukluğumdan beri futbolu yakınen takip etmekteyim M.V.Canalioğlu'nun TS'da futbol oynadığını ilk kez duydum.Acaba ben mi fark edememişim.?
MEHMET KÜÇÜK 13 yıl önce
Bu eski trabzonspor oyuncularından yararlanmayi düşünmeyen yönetime ne demeli.Bu oyunculardan izleme komitesinde ve diğer işlerde kullanmamız gerekli olduğuna inanıyorum.Bizim bizden başka dostumuz yokdur.Efsane takımın oyuncularını saygıyla selamlarım.Belediye başkanımız boy göstermeye gelir ançak bu oyuncuları değerlendirdimi.selamlar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@