TS'li doktorun tweeti hastaneye yaramadı!

Samsun'da özel bir hastanede çalışan Trabzonsporlu Dr. Emre Baykan'ın sosyal medyada paylaştığı mesaj, çalıştığı hastane tarafından Fenerbahçe camiasını rahatsız ettiği gerekçesiyle, yine sosyal medya üzerinden bir mesaj yayınlanarak Fenerbahçe camiasında

Spor 03.09.2014, 21:41
TS'li doktorun tweeti hastaneye yaramadı!

Samsun'da özel bir hastanede çalışan Trabzonsporlu Dr. Emre Baykan'ın sosyal medyada paylaştığı mesaj, çalıştığı hastane tarafından Fenerbahçe camiasını rahatsız ettiği gerekçesiyle, yine sosyal medya üzerinden bir mesaj yayınlanarak Fenerbahçe camiasından özür dilendi.

Trabzonsporlu olan Dr. Emre Baykan'ın "Hukukun kestiği cezanın uygulanmadığı ülkede hükümlüye cezayı sokaktaki vatandaş keser. Aziz için artık Havaalanları halk mahkemesi alanı" mesajını sosyal medya üzerinden paylaştı. Bunun üzerine Trabzonsporlu doktorun çalıştığı özel hastanenin sosyal medya hesabından, Baykan'ın yazdığı mesajın Fenerbahçe camiasını rahatsız ettiği gerekçe gösterilerek, "doktorumuz tarafından Fenerbahçe camiasını rahatsız eden yazı için bütün camiadan özür dileriz" mesajı yayımlanarak özür dilendi.

Bunun üzerine Trabzonspor taraftarları Trabzonsporlu doktor Emre Baykan'a sahip çıkarak hastaneye büyük tepki gösterdiler.

2-002.jpg

1-017.jpgTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@