TS'den Şenol Güneş'e kutlama

FC Seoul takımıyla finale çıkan Şenol Güneş'e Trabzonspor Kulübünden Güneş'e kutlama mesajı yayınlandı. Sitede yayınlanan mesaj şu şekilde:FC Seoul takımıyla, Güney Kore Ligi yarı final maçında Ulsan'ı 4-2 yenerek final oynama hakkı kazanan eski teknik di

Spor 01.12.2008, 10:20
TS'den Şenol Güneş'e kutlama

FC Seoul takımıyla finale çıkan Şenol Güneş'e Trabzonspor Kulübünden Güneş'e kutlama mesajı yayınlandı. Sitede yayınlanan mesaj şu şekilde:

FC Seoul takımıyla, Güney Kore Ligi yarı final maçında Ulsan'ı 4-2 yenerek final oynama hakkı kazanan eski teknik direktörümüz Şenol Güneş'i kutlar, 3 Aralık'ta Suwon takımıyla oynayacakları final maçında başarılar dileriz.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
ispirli 13 yıl önce
şenol hocam bu saatten sonra size şampiyonluk yakışır tr.nin en kariyerli hocasına selamlar saygılar.
ispirli 13 yıl önce
şenol hocam bu saatten sonra size şampiyonluk yakışır tr.nin en kariyerli hocasına selamlar saygılar.
mesutcak 13 yıl önce
adam gibi adam bence şenol güneşi tebrikler hocam ellerinizden öperim....trabzonun ve türkiyenin gururu
MEHMET KÜÇÜK 13 yıl önce
Biz trabzonlular Şenol hocaya yalnış yaptık.Trabzonsporun başına geldiği zaman bir yıl sabredemedik.Bu hocayı Kore bizden aldı başarılarını görünce bir Trabzonlu olarak utanıyorum.Bugün trabzon orijinli oyuncular ve teknik direktörleri neden biz trabzonspor olarak değerlendirmeyiz anlamakda zorluk cekiyorum.trabzonspor yönetimine selam olsun.
mansurbey 13 yıl önce
Spora ilgi duyan arkadaşlar bu haberi muhtemelen burada ve şimdi duyuyorlar. Normaldir. Şenol GÜNEŞ, "öteki" olduğu için O'ndan kimse bahsetmez.O ne Brezilyalıdır, ne Avrupalıdır, ne 'nehrin öte yakası'ndandır, ne Terim'dir, ne Denizli'dir.O Trabzon'un Güneş'idir.Kısaca "berikiler" nazarında "öteki"dir.Onun için O'nu ne manşetlerde görürsünüz ne kıyıda köşede bir haberde.Sanmayın ki burada Futbol'dan bahsediyoruz.Biz burada birlik ve dirliğimizi baltalayan bir takım odakların, (futbolda bile) birilerini "öteki" konumuna koyarak bundan nemalanan sefillerin durumundan bahsediyoruz aslında...Evet, "ötekiler" "berikilerin" canını sıkmaya devam edecek anlaşılan...Tebrikler "Bilge adam", tebrikler "yok adam", tebrikler "'öteki' adam"..!
cevahiroğlu 13 yıl önce
Tek kelimeyle helal olsun sana şenol abimizzzz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@