7m


7m

hyundai

TS'den park uyarısı geldi

Trabzonspor taraftarlarına kendi Resmi Web sitesinde açıklama yaptı. Açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Takımımızın maçlarını oynadığı H.Avni Stadı önünde yer alan Hasan Saka Caddesi üzerinde yapılan araç parkları müsabaka önceleri ve sonralarında prob

Spor 25.09.2008, 18:01
TS'den park uyarısı geldi
Trabzonspor taraftarlarına kendi Resmi Web sitesinde açıklama yaptı.

Açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Takımımızın maçlarını oynadığı H.Avni Stadı önünde yer alan Hasan Saka Caddesi üzerinde yapılan araç parkları müsabaka önceleri ve sonralarında problem yaşatmaktadır.

Bu anlamda gerekli tedbirlerin alınması adına Trabzon Emniyeti Trafik Şube Müdürlüğüyle ortak çalışma içerisine girilmiştir. Buna göre özel araçların maç günleri bu bölgede park etmeleri engellenecektir.

Taraftarlarımızdan da konuya duyarlılık göstererek gereksiz tartışmalara sebebiyet vermemek adına araçlarıyla bu bölgeye gelmemelerini rica ediyoruz, aksi taktirde doğacak sorunların hepimizi zor durumda bırakacağının bilinmesini istiyoruz”.

Yorumlar (1)
yoco 14 yıl önce
Biz yürüme gidip geliyoruz.. Bunu bu haberi staddaki bagırmayan seyirciye dicen.. Ben nerden aldım maratona kombine.. Bi tane taraftar grubunda da cesaret yokki kalsın orda.. Biz bagırıyoruz bi tek..

Alısmısız bagırmaya susturamazsınız..

BANKACI ve bagırmayan taraftar İSTEMİYORUZ..

Kalearkasından bagırıyolar maraton dısarı diye :D

Sanki biz bagırmak istemiyoruz.. MARATON 'a taraftar grubu istiyoruz.. Kişiye ya da semt e özel bi taraftar grubu değil trabzon adına bi taraftar grubu.. SAygılarımla.. HAber61 ' e tesekkürler..

Ve bu isteğimizi haber yapabilirseniz ne mutlu bize ve sizlere..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@