7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

TS'den hükmen açıklaması

Bordo-mavili kulüpten yapılan açıklama şöyle;"Türkiye Futbol Federasyonu'nun Trabzonspor - Fenerbahçe maçına ilişkin almış olduğu hükmen mağlubiyet kararının ardından hukuki tüm haklarımızı kullanacağımızın bilinmesini istiyoruz.Dün gece katıldığı bir tel

Spor 08.04.2014, 12:48
TS'den hükmen açıklaması

Bordo-mavili kulüpten yapılan açıklama şöyle;

"Türkiye Futbol Federasyonu'nun Trabzonspor - Fenerbahçe maçına ilişkin almış olduğu hükmen mağlubiyet kararının ardından hukuki tüm haklarımızı kullanacağımızın bilinmesini istiyoruz.

Dün gece katıldığı bir televizyon programında adeta şikeyi örtmeye çalışan ve hırsızı koruyan bir anlayış sergileyen Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı'nın bundan başka bir karar alması beklenemezdi. Bağlı olduğumuz federasyonun vermiş olduğu karara uyarız ancak saygı duymuyoruz. Yapacağımız savunma ile kararın değişeceğine olan inancımız tam.

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun vermiş olduğu kararın yüksek olması üzerine yaptığımız itiraz kabul görmüş ve ceza indirimine gidilmişti. Benzer bir kararın bu konuda da alınmasını bekliyoruz.

Maçın tekrar edilmesine ilişkin beklentimizle birlikte gerekli itirazı ilgili makamlara yapacağız."


Yorumlar (2)
ataykeleşoğlu 8 yıl önce
herşey planlı gidiyor.fener -gs maçının sonucunu beklediler.fener kazansaydı bizim maçı tekrar oynatacaklardı.gs kazanınca,bzim maçı fener lehine hükmen yaptılar.herşey pragramlandı.bizler piyon malesef.
yılmaz topal 8 yıl önce
keleşoğlu nereden ne uyduruyorsun . Az bile ceza verdiler yat kalk buna dua et .Sen vuracaksın kıracaksın saldıracaksın bide gelip laf söyleyeceksin.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@