7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

TS'den Hakan Şükür açıklaması

Trabzonspor Kulübü bugünkü bazı medya organlarında Hakan Şükür'ün transferiyle ilgili olarak çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığı yönünde bir açıklama yaptı.Açıklamada böyle bir görüşmenin ve düşüncenin söz konusu olmadığına işaret edilerek bu haberin ge

Spor 31.10.2008, 15:21
TS'den Hakan Şükür açıklaması
Trabzonspor Kulübü bugünkü bazı medya organlarında Hakan Şükür'ün transferiyle ilgili olarak çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığı yönünde bir açıklama yaptı.

Açıklamada böyle bir görüşmenin ve düşüncenin söz konusu olmadığına işaret edilerek bu haberin gerçeği yansıtmadığı vurgulandı.

Kulüpten yapılan açıklamada şu görüşlere yer verildi;
“Bugün (cuma) bazı medya organlarında kulübümüzün Galatasaraylı eski oyuncu Hakan Şükür'ün transferini düşündüğü yönünde yer alan haberler gerçek dışıdır. Böyle bir transfer girişimi olmadığı gibi düşüncesi dahi söz konusu değildir. Kaldı ki takımımızın Hakan Şükür'ün oynadığı mevkiye bakıldığında bu bölgede Türkiye'nin en iyi forvetlerini sahip olduğu gerçeği ortadır. Sayısal anlamda da takımımızın en zengin hattı hücum bölgesidir. Bu gerçekler ortadayken kamuoyunun gündemini meşgul eden böylesi haberlerin gerçek ve mantıkla bağdaşmadığını belirtir, konuyu kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız”


Yorumlar (9)
YAHYAK 14 yıl önce
bu haberi yazan medya organları trabzon ismini vermekle yalnış yapmış fenerbahçe olsa olurdu emekli olmaya yakın olanları fenerahçe alıyor haberkleri yokmu o zaman daha inandırıcı olurdu
TS.li Metin 14 yıl önce
Hakan Şükür hayır Hele Şükür evet
TS.li Metin 14 yıl önce
nerden çıktı bu Hakan Şükür..
tsabay 14 yıl önce
Yapılacak haber var yapılmayacak var yaa... Hakan Şükür ancak amca olur takımda.. Yane yönetim istese bile camia kabullenmezki kaldıki yönetimde istemez. Sırf karıştırma haberleri bunlar.
marmaralı 14 yıl önce
ya bana sanki fısıltı gazetesi haberi gibi geliyo ama eğer doğruysada ilerdeki gol sorununa kökden çözülür.haaa ersun hocanın evet diyeceğini sanmıyorum.çünkü daha önce kendisinde bi takıntı mevcuttu.
capablanca 14 yıl önce
neredeyse 85 yaşındaki:-) HAKAN ŞÜKÜR'ü TRABZONSPOR'umuzla anmak veya andırmak ısteyenler, akıllarını peynır ekmekle yemiş olmalı...! kocakarılar bıle böyle saçma dedıkodular atmıyor ortaya...! dedıkodunun da bır tutar dalı olmalı...! kaldı kı TRABZONSPOR'umuzda kım ne derse desın gol işinin en buyuk ustaları var...! ISAAC ve GÖKHAN...! bu ıkı golcümüzü de eleştırenlerı gorucez 1-2 hafta sonra...! ıkı golcumuzde klasları tartışılmaz, TURKIYE'nın kabul ettıgı en buyuk golculer arasında olmasına ragmen, sabırsız ve kendısını futbol uleması sanan bazı arkaşlarımız, bırşey olmaz dıye...! bu eleştırılerınızı unutmayın...! GÖKHAN'ı da, ISAAC'ı goreceksınız...! bu arada yerel medyamızdan ıstedıgımız, boyle kocakarı dedıkodularını haber yapmamalarıdır...! SAYGILARIMLA...
iskefiyeli 14 yıl önce
Adam devrekten baston ısmarlamış galiba haberin yok.
ağam 14 yıl önce
Hakan Şükürmü? Trabzon spor yönetimi zaten bu ismi alamaz.Yaşınımı başınımı aşmış O 20 liklerden daha sağlam oynar. size fazla uzatmadan bir şey hatırlatayım Trabzon spor maçını izliyorum colmanı sahada yok zannediyom ve dakika 56 top colmanda ilk topla oynaması,ve yine bir maç dakika 32 Gökhan ilk topla buluşuyor işte Kral hakan olsa her yerde bulunur fırsatı bulsa golünüde atar.Dünya bu ismi kabul etmiş ama biz nedense kabullenemiyoruz.

Trabzon spor yönetimine ise bir çağrımvar şampiyonlukların mimarları nereden çıktı YAVUZ SELİMDEN ,büyük yazdımki kör gözler bunu iyi okuya beyler Trabzon sporu yabancı isimler şahlandırmaz Yavuz selim Yıldız kaynıyor özünüze inin özünüze.Gerçekleri sizlerde biliyorsunuz ama herkes başka hesapların peşinde.Tekrar ediyorum Trabzon spor Yavuz selimden ateşlenir inin Yavuz selime inin Trilyonlar boşa gitmesin.Kendi evlatlarımız bu aranada at koştursun onlara haksızlık ediyoruz.

Saygılarımla.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@