TS'den Giray Bulak'a tebrik

Trabzonlu ve Trabzonspor'un eski Teknik Direktörü Giray Bulak'ın Konyaspor ile sözleşme imzalaması üzerine Trabzonspor Resmi Web sitesinde Bulak'a tebriklerini yolladı. Sitede yayınlanan mesaj şu şekilde: Konyaspor'la sözleşme imzalayan eski teknik direkt

Spor 24.09.2008, 13:32
TS'den Giray Bulak'a tebrik
Trabzonlu ve Trabzonspor'un eski Teknik Direktörü Giray Bulak'ın Konyaspor ile sözleşme imzalaması üzerine Trabzonspor Resmi Web sitesinde Bulak'a tebriklerini yolladı. Sitede yayınlanan mesaj şu şekilde:

Konyaspor'la sözleşme imzalayan eski teknik direktörümüz Giray Bulak'ı tebrik ediyor, yeni görevinde başarılar diliyoruz.
Yorumlar (3)
casa 12 yıl önce
Hocamızı TS taraftarları olarak bizler de tebrik eder başarılar dileriz.Ançak hocamızdan TS ile yapacağı maçlardan sonra bundan evvel hocalık yaptığı takımların maçlarından sonraki beyanatları vermemesiini saygı ile rica ederim.Bu temenni herhalde TS taraftarlarının ortak dileğidir.Selam ve saygılarımla.
nuri cebiroglu 12 yıl önce
gıray hocaya trabzonspor maçları hariç başarılar dılıyorum.inşallah konyasporu sadece bızım maçlarda değil hermaçta süper oynatır.genelde bızı yendıkten sonra her takımdan ayrılıyor da.
fosalim 12 yıl önce
giray hocayi tebrik eriz ve basarilarinni devamini dileriz istanbul takimlarina karsi basarili bir sezon gecirir inş

Gelişmelerden Haberdar Olun

@