TS'den flaş Erkan Zengin açıklaması

Haber61.net / Spor Servisi - Yılan hikâyesine dönen Erkan Zengin transferinde oyucunun gideceği takımın rotası henüz belli olmazken, Trabzonspor Yönetim Kurulu üyesi Köksal Sadıklar'dan flaş bir açıklama geldi.Haber61’e özel açıklamalarda bulunan Köksal S

Spor 05.01.2015, 14:53
TS'den flaş Erkan Zengin açıklaması

Haber61.net / Spor Servisi - Yılan hikâyesine dönen Erkan Zengin transferinde oyucunun gideceği takımın rotası henüz belli olmazken, Trabzonspor Yönetim Kurulu üyesi Köksal Sadıklar'dan flaş bir açıklama geldi.

Haber61’e özel açıklamalarda bulunan Köksal Sadıklar “biz delikanlı takımız Anadolu’nun beyiyiz. Fırsatçı asla değiliz. Bir Anadolu kulübü zora düştü diye bundan faydalanmak isteyecek yapıda bir kulüp değiliz. Biz Anadolu takımlarının para kazanmalarını isteriz. O nedenle şuan Erkan Zengin parası yatırıldığı için Eskişehirspor’un oyuncusudur" dedi.

Bundan böyle transfer piyasasını kendilerinin belirleyeceğini ifade eden Sadıklar, “geçmişte transfer piyasası başka takımların elindeydi ama artık Trabzonspor gücünü göstermelidir. Erkan Zengin bizimdir. Biz istemedikçe hiçbir takıma gidemez” diye konuştu.

Yorumlar (9)
yusuf yıldız 6 yıl önce
erkanı alsanız ne olacak. 20 topcu aldınız mehmet ekici dışında hangisi verimli oldu...takımda birlik beraberlik yok..futbolcularla ilgilenecek onların dilinden anlayacak bir yönetici yok..
ziyaorhan 6 yıl önce
zorla bu beyefendinin oynayacağını mı sanıyosunuz tüm beyanatları fb'de oynamak istiyorum diye alın adamı nasıl olsa takımı berbat ettiniz
yasar kaymakcı 6 yıl önce
helal olsun size .
mahmuTS 6 yıl önce
bizde oynamak istemeyen futbolcuyu almaya çalışmak,oynamak isteyen futbolcuyu göndermeye çalışmak hangi mantığa sığar?
atilla yazıcı 6 yıl önce
Bizi istemeyeni biz de istemiyoruz edebiyatı yetti artık. Ts bu oyuncu ile konuşup anlamış fener devreye girince vaz geçmişse artık isveç liginde top oynamalı.

Konu kapanmıştır.
adil türk 6 yıl önce
Bizim bilmediğimiz şeylermi oldu.İstanbul borsasını mı çökerttiniz yoksa.:)
Gökhan inler 6 yıl önce
Bize gökhan inler ve bourceanu, yaninda bir yerli stoper ilac olur.
kntrc 6 yıl önce
Vay arkadaş ne erkandı bu ya
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@