7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

TS'den 17 aralık açıklaması

Trabzonspor kulübü bir açıklama yaparak, başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun 17 Aralık soruşturmasında gözaltına alındığ yönünde yeniden çıkan haberlere tepki gösterdi."Kamuoyuna açıklamaGün içerisinde Başkanımız Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu’nun 17 Aralık sor

Spor 15.03.2014, 08:26
TS'den 17 aralık açıklaması

Trabzonspor kulübü bir açıklama yaparak, başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nun 17 Aralık soruşturmasında gözaltına alındığ yönünde yeniden çıkan haberlere tepki gösterdi.

"Kamuoyuna açıklama


Gün içerisinde Başkanımız Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu’nun 17 Aralık soruşturması kapsamında gözaltına alındığına ilişkin haberler tekrarlanmaktadır.

Bu tür haberler o dönemde çıkmış ve tarafımızca yalanlanmış olmasına rağmen bugün yine olmayanı olmuş gibi gösterenler bunun bedelini hukuki zeminde ödeyecektir. Bu ve benzeri haberleri yapanlar hakkında hukuki işlem başlatılmıştır."


Yorumlar (2)
ibrahim halil 8 yıl önce
Heydee, yürrü, anca gidersin. Kupamızı çalanlar hakkında da hukuki işlem başlattınmı Hacıosman. Ne dedi Aziz Yıldırım:3.Sınıf mafya.???
Sefa 8 yıl önce
recep te aynı senin gibi inkar etti,hukuk zemininde hesaplaşacağız dedi ama fos çıktı,sahi bu milleti bu kadar aptal mı zannediyorsunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@