7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

TS'de yabancılar için karar zamanı!

Ligde Avrupa bileti almak için mücadele eden Trabzonspor'da kalan 7 maç özellikle yabancı oyuncuların kaderini belirleyecek. Henrique’den memnun olan teknik heyet, Adrian, Zokora, Janko, Colman ve Bosingwa için son kararını, 7 maçtaki performansa göre ver

Spor 03.04.2014, 09:14
TS'de yabancılar için karar zamanı!
Ligde Avrupa bileti almak için mücadele eden Trabzonspor'da kalan 7 maç özellikle yabancı oyuncuların kaderini belirleyecek.
 
Henrique’den memnun olan teknik heyet, Adrian, Zokora, Janko, Colman ve Bosingwa için son kararını, 7 maçtaki performansa göre verecek. Eşi rahatsızlandığı için apar topar ülkesine giden Florent Malouda’yla da Trabzon’a dönüşünde bir görüşme yapılacak. Fransız yıldızın buradaki tutumuna göre önümüzdeki sezon Trabzonspor’da olup olmayacağına karar verilecek. Bamba ile kesin olarak yollar ayrılması bekleniyor. Fırtına’nın kadrosunda şu anda 9 yabancı bulunuyor. Celustka ise Sunderland’de kiralık olarak forma giyiyor.
 

Yorumlar (4)
mahaza 8 yıl önce
:) inanalımmı, bosingwa ve bourcenau hariç gerisi evine
HASAN OSKAY 8 yıl önce
maluda nın ismi niye yok çok mu etkili bi isim
burakhan tanrıverdi 8 yıl önce
bosingwa ve borcanu evet,diğerleri sepet,henriqeyi tesislerde silindir olarak kullanıyor olacakki teknik heyet,ondan memnunmuş,takımda olmasında neiş olursa yapsın ona kabulüm.
Ahmet Tabakoğlu 8 yıl önce
Henrique'den memnun olan yönetim kısmını yanlış yazmış olabilir misiniz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@