banner539

banner526

banner533

banner513

TS'de tüzük görüşülecek

Beşiktaş maçını yönetim kurulu da en az futbolcular, teknik heyet ve taraftarlar kadar heyecan içinde bekliyor... Sezonun bu ilk büyük müsabakasında kurulan yeni takımı izleme fırsatı bulacak olan Karadeniz ekibinin kurmayları, Beşiktaş maçı öncesinde tak

Spor 07.09.2008, 12:09
TS'de tüzük görüşülecek
Beşiktaş maçını yönetim kurulu da en az futbolcular, teknik heyet ve taraftarlar kadar heyecan içinde bekliyor... Sezonun bu ilk büyük müsabakasında kurulan yeni takımı izleme fırsatı bulacak olan Karadeniz ekibinin kurmayları, Beşiktaş maçı öncesinde takıma destek vermek için Trabzon'a üs kuruyor. Hafta başında bir yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirecek olan Bordo-Mavililer'de zorlu 90 dakika için uygulanacak prim sistemi görüşülecek ve bir karara varılacak.

Tüzük oturumu bugün
Yönetim kurulundaki tek gündem maddesi elbette ki, Beşiktaş sınavı olmayacak. Son günlerde sıkça konuşulan geçen sezonki Beşiktaş-Trabzon maçının yanı sıra, yeni yayın geliri dağılım kararları paralelinde çözüm yolları da araştırılacak. Bu arada Trabzonspor Kulübü'nün tüzük tadilatı kongresi de bugün yapılıyor. Karadeniz Teknik Üniversitesi Prof. Dr. Osman Turan Kültür ve Sanat Merkezi'nde gerçekleştirilecek oturumun başlama saati ise 11.00.
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@