TS'de o oyuncu 2 hafta yok

Trabzonspor Genel Menajeri Serhat Altıncı, sakat futbolcuların durumlardı hakkında açıklama yaptı.Takımdaki sakat oyuncularla ilgili bilgiler veren Altıncı, “Savunma oyuncumuz Belkalem’in Rizespor maçında sol arka uyluk bölgesinde ağrı meydana geldi. Sağl

Spor 17.12.2014, 16:01
TS'de o oyuncu 2 hafta yok

Trabzonspor Genel Menajeri Serhat Altıncı, sakat futbolcuların durumlardı hakkında açıklama yaptı.

Takımdaki sakat oyuncularla ilgili bilgiler veren Altıncı, “Savunma oyuncumuz Belkalem’in Rizespor maçında sol arka uyluk bölgesinde ağrı meydana geldi. Sağlık ekibimizin yaptığı fizik muayene ve radyolojik kontroller sonucu 1. derece kas yaralanması tespit edildi. Oyuncumuzun tedavisine başlandı.

Bir başka savunma oyuncumuz Papadopoulos ise Beşiktaş maçı sonrası sol iç uyluk bölgesinde ağrısının olduğunu dile getirmişti. Bu oyuncumuzun fizik muayene ve radyolojik kontrolleri sonucu 2. derece kas yaralanması olduğu saptandı. Sağlık ekibimiz, genel durumu iyiye giden Papadopoulos’u Bursaspor maçına yetiştirmeye çalışıyor.

Hücum oyuncumuz Deniz Yılmaz da 3 gün önce yapılan antrenmanda sağ ön uyluk bölgesinde ağrısının olduğunu belirtmişti. Çekilen MR sonucu 2. derece kas yaralanması tespit edildi. Oyuncumuz 2 hafta sahalardan uzak kalacak.

Sol kanat oyuncumuz Musa Nizam’ın Legia Varşova maçında sağ elinde üçüncü metekarp kırığı tespit edildi. Antrenmanlara el ateli ile kontrollü bir şekilde başladı” ifadelerini kullandı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@