7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

TS'de kongre kazanı kaynıyor!

Trabzonspor eski başkanlarından ve teknik direktörlerinden Özkan Sümer, olası bir kongreye hazırlıksız yakalanmamak için çalışmalarını aksatmadan sürdürüyor.Özkan Sümer’in ekibinde Trabzonspor’da daha önce yöneticilik yapan birkaç ismin yanı sıra futbol y

Spor 13.04.2014, 13:30
TS'de kongre kazanı kaynıyor!

Trabzonspor eski başkanlarından ve teknik direktörlerinden Özkan Sümer, olası bir kongreye hazırlıksız yakalanmamak için çalışmalarını aksatmadan sürdürüyor.

Özkan Sümer’in ekibinde Trabzonspor’da daha önce yöneticilik yapan birkaç ismin yanı sıra futbol yazarı ve teknik adam Hasan Al da bulunuyor. Özkan Sümer’in başkanlığa getirmek istediği ilk isimlerden biri, ANAP eski milletvekili, eski bakanlardan ve Trabzonspor eski yöneticilerden Eyüp Aşık. Özkan Sümer’in, ismini gündeme taşıdığı Eyüp Aşık ile henüz görüşmediği öğrenildi.

Özkan Sümer’in Trabzonspor’un geleceğinden endişeli olduğunu söyleyen Aşık, ‘Özkan abinin Trabzonspor’un başına bir hal gelecek diye endişe duyduğunu hissediyorum. Haksız da değil’ diyor. Özkan Sümer’in başkanlığa getirmek istediği Eyüp Aşık ile Hasan Al’ın görüştüğü ve Özkan Sümer’in düşüncelerini Eyüp Aşık’a aktardığı belirtiliyor.


Yorumlar (2)
altan yıldız 8 yıl önce
parasız adam getırmeyınnnnnnnnnnnnn paralı yoksa gelmeyın artık kımse bunu çekemez rezıllığınız yeter
altan yıldız 8 yıl önce
şu takıma bak ya 2 sıfırdan geldığı duruma bak resmen rezıllık 1461 den gelenler resmen fıyasko defans resmen rezıllık evlere şenlık utanmalarıda yok

Gelişmelerden Haberdar Olun

@