7m


7m

hyundai

TS'de Beşiktaş hazırlığı sürüyor

Dün akşam 3 günlük iznin ardından Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde toplanarak ilk çalışmasını gerçekleştiren bordo-mavililer, bu sabah da yaklaşık 45 dakikalık kondisyona yönelik bir antrenman yaptı. Antrenmana milli oyuncular Selçuk, Gökhan, Tolga, Onur,

Spor 03.09.2008, 12:01
TS'de Beşiktaş hazırlığı sürüyor

Dün akşam 3 günlük iznin ardından Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde toplanarak ilk çalışmasını gerçekleştiren bordo-mavililer, bu sabah da yaklaşık 45 dakikalık kondisyona yönelik bir antrenman yaptı.
Antrenmana milli oyuncular Selçuk, Gökhan, Tolga, Onur, Ceyhun, Song, Sylva ile sakatlığı bulunan Yattara olmak üzere 8 futbolcu katılmadı.

-KALECİSİZ ANTRENMAN-

Trabzonspor'da, milli takım kamplarında bulunan kaleciler nedeniyle antrenmanda kalecinin bulunmaması dikkati çekti.

Tolga, Sylva ve Onur'un milli takımlarda yer alması nedeniyle bordo-mavili takım, antrenmanlarını kalecisiz sürdürüyor. Diğer kaleci Yakup Bugun ise transferin son döneminde Trabzon Karadenizspor'a verilmişti.

-KARADENİZSPOR İLE HAZIRLIK MAÇI-

Trabzonspor, yarın Trabzon Karadenizspor ile Hüseyin Avni Aker Stadı'nda bir hazırlık karşılaşması oynayacak.

Saat 20.00'deki karşılaşmanın basına kapalı olarak yapılacağı ve bordo-mavili takımın altyapıdan kaleci takviyesi yapacağı kaydedildi.

Bu arada, Trabzonsporlu oyuncular sıcak ve nemli hava nedeniyle oldukça zorlanıyorlar.

Oruç tutma konusunda bir yasaklama getirilmemesine rağmen oyuncular, çift antrenman ve iklim şartları nedeniyle oruç tutamıyorlar. Futbolcular su içerek idmanlarda serinlemeye çalışıyorlar.

Trabzonspor, bu akşam yapacağı antrenmanla Beşiktaş maçının hazırlıklarını sürdürecek.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@