TS Yattara açıklaması yaptı

maraton.com.tr kaynaklı haberde, Yattara'nın bugün antreman yapmak için gittiği Mehmet Ali Yılmaz Tesislerine sokulmadığı yönünde yayınlanan haberi, haber61.net'te bu internet sitesini kaynak göstererek yayınladı. Bu haberin yayınlanmasından kısa bir süre

Spor 30.09.2008, 20:17
TS Yattara açıklaması yaptı

maraton.com.tr kaynaklı haberde, Yattara'nın bugün antreman yapmak için gittiği Mehmet Ali Yılmaz Tesislerine sokulmadığı yönünde yayınlanan haberi, haber61.net'te bu internet sitesini kaynak göstererek yayınladı. Bu haberin yayınlanmasından kısa bir süre sonra Trabzonspor sitesinden maraton.com.tr kaynaklı bu haberin asılsız olduğu ifade edilerek şu açıklamalara yer verildi.

Kulübümüz sporcularından İbrahima Yattara'nın sabah yapması gereken antrenmanla ilgili olarak bazı medya organlarında tesislerimize alınmadığı yönünde yer alan haberler gerçeği yansıtmamaktadır.

Takımımız bugün sabah (salı) 09.30'da yapması gereken çalışma teknik heyetimizin kararıyla iptal edilmiş ve 19.00 olarak planlanan antrenman ise 17.00'ye alınmıştır.

Teknik heyetimizin bu kararı üzerine sakatlığı nedeniyle MKE Ankaragücü maçından sonra kendisi için özel olarak hazırlanan programı uygulayan oyuncumuz İbrahima Yattara'nın idmanlardan geri kalmaması adına yapması gereken çalışma yine kulübümüze ait olan Türkiye Futbol Federasyonu'nun eski tesislerine alınmıştır.

Transferi gündemde olan oyuncumuzun bayram nedeniyle yapılan bu değişikliğe rağmen antrenmanlardan geri kalmaması adına gerçekleştirilen söz konusu uygulamanın farklı anlamlara çekilmeye çalışılması kulübümüzün bu konudaki hassasiyetiyle bağdaşmamaktadır. Yaşanan gelişmeyi kamuoyunun bilgisine saygılarımızla sunarız.

Yorumlar (9)
TSSS 12 yıl önce
BUMU bunun karşılıgı way be
yavuzalkan 12 yıl önce
sizin yaptığınız açıklamalarıda göz önünde bulundurarak İKNA OLDUM !..
kenanmale 12 yıl önce
Evet yöneti aleyhine atıp tutan arkadaşlar.şimdi ne diyeceksiniz bu açıklamaya karşılık.Yatara kardeşim 100 küsür haftadır ilk defa lider olduk.Şimdi sana düşen en iyi görev istanbul basını ile birliktelik sağlayıp trabzon yönetiminin ve futbolcuların huzurunu bozmaya çalışma.artık yapmış olduğun transferin hayırlısı olsun.Dada önce de söylediğim gibi trabzonda kalıp zoru seçseydin trabzonda heykelin dikilirdi.şimdi bu fırsatları kaçırdın.gidecek olduğun takımda zaten bizim gibi orada lider. AMA BİR TUHAFLIK VAR BU İŞTE KARDEŞİM.senden orada hiç bahsetmiyorlar.Eğer transferin gerçekleşmezse adam gibi basının önüne çık ben trabzonsporu oyuna getirmeye çalışdım de.bye bye
aydınlı efe 12 yıl önce
eğer doğruysa çok ayıp trabzonspora hiç yakışmaz
turali 12 yıl önce
kenanmale arkadasa aynen noktasindan virgülüne katiliyorum. ben sahsen trabzonspor yönetiminin (sadri beyin) böyle birsey yapacagini zannetmiyorum. yattara sen trabzonsporu düsünseydin. en azindan devre arasi giderdin bizide böylece zor durumda birakmazdin.
muammercihan 12 yıl önce
bayram nedeniyle antreman saatlerinin degişmesi ve görevli arkadaşlardan kimsenin bulunmaması nedeniyle geri çevirilmiş olabilir bu olağan bir şeydir trabzon spor yattarayı kovmamıştır ama o trabzonspora sırtını çevirmiştir
darkness 12 yıl önce
arkadaslar yattara gıttı bı de etrafı bulandırmak ıstıyo ama yonetım bu konuda haklı yonetıme sahıp cıkalım yattara para ıcın gıttı ıhtıyacıı vardı onada hak verelım pervaneli cadı şenay ayazagdan
trabzonof 12 yıl önce
Yattara bu tür sözleri çok söyleyecek.Çünkü bunun kültür seviyesi yalan dolan üzerine kurulmuştur.Yalandan sakatlanmaları bu millet anlamıştır.kimseyi kandıramaz.trabzonspor ondan kurtulşup huzura kavuşmuştur ve bunu gönderen yönetiçilere smnsuz tşkr.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@