TS ürünleri tüm Türkiye'de!

Buna göre İnterspor firmasıyla yaptığı anlaşma gereğince ürünler bu firmanın ülkemizde bulunan mağazalarında satışa sunulacak. Taraftarlar artık bundan böyle İstanbul,Ankara, Adana , Antalya,Aydın, Artvin,Bursa ,Çanakkale , Denizli, Diyarbakır , Erzurum ,

Spor 17.11.2008, 18:49
TS ürünleri tüm Türkiye'de!
Buna göre İnterspor firmasıyla yaptığı anlaşma gereğince ürünler bu firmanın ülkemizde bulunan mağazalarında satışa sunulacak.

Taraftarlar artık bundan böyle İstanbul,Ankara, Adana , Antalya,Aydın, Artvin,Bursa ,Çanakkale , Denizli, Diyarbakır , Erzurum , Giresun , İzmir , Konya , Mersin, Rize, Samsun, Sivas , Tekirdağ ve Van'da da TS Club ürünlerinden satın alabilecekler.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (12)
aydınlı efe 13 yıl önce
bu ülkede çok trabzonsporlu var iyi olur ben mesela trabzonlu değilim. kızım, amcaoğlu trabzonsporlu biz aydınlı olduğumuz halde bekliytoruz.sevdamızzzzzzz.
cotanak bato 13 yıl önce
Bu cok güzel oldu. Ben Giresunda sadece bir yerden Trabzon ürünü alabiliyordum. Iyiki yeni bir yer acilacak. BEn ama Almanyada yasiyorum ve Forma alma sansim sadece Bielefeld macinda vardi.Oradada sadece 2 adet forma satiliyordu. Almanyada BJK, GS ve FB formalari satiliyor. Ama Trabzon formalari yok...
casa 13 yıl önce
Yazıda gecen illere ilave olarak Trabzonluların yoğun olduğu,Zonguldak,Düzce,Adapazarı,İzmit,Erzurum dahil edilmelidir.Şayet anılan mağaza grubu yoksa başka bir mağaza grubuyla o illerde mağaza acılana kadar gecici olarak başka bir mağazayla anlaşmaya varılmalıdır.
casa 13 yıl önce
Trabzon'lu olmayan Trabzonspor'lular,Trabzonlular nezdinde Trabzon'lu(tamamı TS'ludur) Trabzonsporlulardan çok el üstünde tutulurlar.Bu duygu ve düşünce hiçbir taraftar grubunda yoktur ve olmaz da.Selam ve saygılar
FRANCO 13 yıl önce
Yönetimden böyle bir atılım bekliyordum, ülkemizin her santimetre karesinde taraftarımız var.Onlara bu hizmeti ulaştırmak gerekiyordu, takımımızı her alanda büyütmemiz gerekiyor.Örnekte vermek istemiyorum ama (üstelik her TRABZONSPOR'LU gibi fenerbahçeden nefret ediyorken) fenerium mağazasına gittiğinizde veya mağazanın önünden geçerken takımlarının her türlü ürününü bulmak mümkün, irili ufaklı birçok takım ürünü mevcut ve fenerium mağazalarını ülke geneline oldukça yaymış durumdalar.Yani bu profesyonel düşünen bir yönetim başarısıdır.Ayrıca mevcut olan TS CLUB mağazalarında TRABZONSPOR ürünlerinden başka bir ürün satılmaması gerekir.Ben İZMİTTE'oturuyorum, buradaki TS CLUB mağazasında daha yeni yeni takımımızın formaları vitrinleri süslemeye başladı, bunun sebebi hem yönetimin formaları geç göndermesi, hemde yeteri kadar göndermemesi, ayrıca bu mağazada bir çok spor markasının forması, ayakkabısı, eşofmanı vesayre spor ürünleri satılmakta, yani gereken önemin verildiğini düşünmüyorum, İZMİT'TE ünlü bir alışveriş merkezinde fenerium mağazası var ve sadece fener takımının ürünleri satılmakta, yani daha profesyonel yapılmakta bu işler, bence yönetimin bu mevcut TS CLUB mağazalarınıda bir gözden geçirmesi gerekir.
Sedat Köroglu 13 yıl önce
Bu ürünleri Almanyadada satisa sunarsaniz, daha iyi olur. Ben almanyada oturuyorum, ve burda gercekten mükemmel Travzonspor taraftari var. Ancak ne formalara nede baska ürünleri alabiliyoruz. Cünkü alma imkanimiz yoktur. Genelde Almanyada calisan insanlarin geliri daha fazladir ve bu tür ürünler icin para harcamaya hazirlar. Bence ne olursa olsun, almanyada Frankfurt, Berlin ve belki baska sehirlere de satisa sunula bilir. Bence bu hem Trabzonspor icin hemde bizler icin faydali olacaktir. Dikkatinizi cekerim. Saygilarimla
cotanak bato 13 yıl önce
Size katiliyorum.Almanyada cok Trabzon taraftari var. Acin Burda TS cluplari,Görürsünüz cok satis yapilir.
HAYRİ 13 yıl önce
Geçen yıl Van'a giderken forma almamıştım.Van'da gezmedik mağaza bırakmamıştım ama bulamamıştım forma.Göğsümü gere gere de gezememiştim orda dolayısıyla.Bunlar güzel gelişmeler.Van'da da hatrı sayılır Trabzonlu insan yaşıyor.İki tane de Trabzon köyü var.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@