TS Ünal Karaman'a başarı diledi

Trabzonspor Kulübü eski futbolcuları Ünal Karaman'ın Ankaragücü teknşik direktörlüğüne getirilmesiyle ilgili tebrik mesajı yayınladı.İşte Trabzonspor Kulğbü tarafından yayınlanana mesaj:"Ankaragücü Kulübü'yle sözleşme imzalayan eski futbolcularımızdan Üna

Spor 24.10.2008, 15:04
TS Ünal Karaman'a başarı diledi

Trabzonspor Kulübü eski futbolcuları Ünal Karaman'ın Ankaragücü teknşik direktörlüğüne getirilmesiyle ilgili tebrik mesajı yayınladı.

İşte Trabzonspor Kulğbü tarafından yayınlanana mesaj:

"Ankaragücü Kulübü'yle sözleşme imzalayan eski futbolcularımızdan Ünal Karaman'ı tebrik ediyor, görevinde başarılar diliyoruz"
Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
sertoATMIŞBİR 13 yıl önce
trabzonspor başkanı olsam ünalı trabzona cağırır trabzon karadeniz spor senin derim al bu takımı 5 yıl calıştır yılda 5 milyon bütce sana istedigini traznfer et 5 yıl içinde yetiştirecegin keşif edecegin futbolcularla trabzonsporun başına gelirsin derim. bu teklifle ünal yada hami gibi futbolcular gidilmeli karadeniz spor bizim gelecegimiz de 3. lig hocasına teslim et birde tranzfer yetkiside sen de bu şekilde balşarı olmaz. ünal gibi karakterli adam iki yıl için de bank asya birici liginin en iyi takımı yapar ve bank asyada sürekli kalıcı olur ve gelecek vaat eden oyuncularımızın yılda 40 mac oynamasına vesile olur ünal da bir günn kendi ögrencileri ile bu takımın başına gelir.
arakop 13 yıl önce
belki iyi düşünüyorsun ama ünal karaman gibi birine ancak karadenizsporu yakıştırdın galiba:))..ünal çok iyi yerlere layık.bence süper ligde yeterince deneyim kazansın nasılsa bir gün gelir.başarılı olması saha sonuçları ile ölçülmemeli.şenol güneşde boluda küme düşmüşdü ..
ÜNAL TAYAR 13 yıl önce
eski oyuncumuz ama kişilğiyle eskitemediğimz oyuncumuza yeni takımında başarılar diliyorum kısmet olursa bir gün ts de görmek isterim sayın Ünal KARAMANI
aksungurlu 13 yıl önce
Ünal ağbiyi çocukluk yıllarımda boğa misali üç eziklerle mücadele ederken izlerdik.Kendine has yapısı,efendiliği,beyfendiliği,kişiliği ve üslubu ile gönlümüzde yer etmiştir kendisi...Babaannemin ifadesi ile Kara Uşak..........başarılar Ünal Abi
uğurhoca 13 yıl önce
trabzonspoumuza yıllarca emek vermişş eski futbolcumuz

ünal karaman hocamıza başarılar
yussyy 13 yıl önce
şuanda süper ligde kalbinde trabzonspor sevgisi olan 3. hoca oldu ünal. tolunay, giray hocalardan sonra istanbulun eziklerinin başına birde ünal baba çıktı. onlarında rakiplarimizden alacağı puanlarla bu sene mutlu sona ulaşacağız inşallah. eskiden karadeniz takımları yapardı bunu şimdi onlar yok, ama içimizden yetiştirdiğimiz uşaklarumuz var daaaa. başarılar uşaklar. hayden bakaymm.
Adem RIZVANOĞLU 13 yıl önce
90 lı yıllarda doğan çocuklara ismini verdiren, mahalle çocuklarının kendine yakıştırdığı karaboğa lakabını verdiren delikanlı, beyefendi ve dürüst kişiliğiyle Trabzon ve Trabzonspor taraftarının unutulmaz eski futbolcusu ve Ankaragücü yeni hocasına gönülden başarılar diler Allah yardımcı olsun diyorum.
İŞARET FİŞEĞİ 13 yıl önce
Ünal karaman, trabzonspora çok hizmetlerin oldu. Karakterinle mumla aranılan insansın. Umuyoruz ve istiyoruzki başarılı olursun.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@