TS Tonya'ya çıkarma yaptı

Trabzonsporlu futbolculardan İbrahima Yattara, Tayfun, Barış ve Abdülaziz Tonya Belediyesi'ni ziyaret ettiler. İlçe merkezinde toplanan yaklaşık 2  bin civarında taraftar, oyuncuları alkış, tezahürat ve çiçeklerle karşılayarak büyük sevgi gösterisinde bul

Spor 11.12.2008, 14:50
TS Tonya'ya çıkarma yaptı

Trabzonsporlu futbolculardan İbrahima Yattara, Tayfun, Barış ve Abdülaziz Tonya Belediyesi'ni ziyaret ettiler. İlçe merkezinde toplanan yaklaşık 2  bin civarında taraftar, oyuncuları alkış, tezahürat ve çiçeklerle karşılayarak büyük sevgi gösterisinde bulundular.

 Futbolcularla bol bol hatıra fotoğrafı çektiren taraftarlar, futbolculardan şampiyonluk sözü aldılar. Bu arada bir sandalyenin üzerine çıkan Yattara, taraftarlarla, “Bordo – mavi, şampiyon Trabzon” tezahüratında bulundu.

Taraftarların yoğun ilgisinin küçük bir izdiham yarattığı Tonya'da Belediye Başkanı Ahmet Kurt, oyunculara meşhur Tonya tereyağından hediye etti.

Bazı taraftarlar Gineli futbolcu Yattara'nın kafasından öperek, sevgi gösterisinde bulundular.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
oktay 13 yıl önce
uy benım güzel memleketım taşına topragına kurban olayım,yok boyle bır güzellık,ama sızlerde gelınce dahada güzel oldi bu memleket.İNŞALLAH BU ŞAMPIYONUZ.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@