banner539

banner526

banner533

banner513

TS TFF'ye başvuru yapacak

Trabzonspor hafta sonu karşılaşacağı Antalyaspor maçı saatinin değiştirilmesi için yarın Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)'ye bir dilekçe ile başvuru yapacak. Turkcelll Super Ligi 5. haftasında Trabzonspor sahasında Antalyaspor ile karşı karşıya gelecek. T

Spor 22.09.2008, 22:05
TS TFF'ye başvuru yapacak
Trabzonspor hafta sonu karşılaşacağı Antalyaspor maçı saatinin değiştirilmesi için yarın Türkiye Futbol Federasyonu (TFF)'ye bir dilekçe ile başvuru yapacak.

Turkcelll Super Ligi 5. haftasında Trabzonspor sahasında Antalyaspor ile karşı karşıya gelecek. Trabzonspor maçın başlama saatini 19.00 iftar saatine rastlamasından dolayı Federasyona bu konuda bu maçın başlama saatini 19.30'a alınması için bir dilekçe ile başvuru yapacak.


Trabzonspor yönetimi Antalyaspor maçını başlama saatinin iftar saatine rastlamasından dolayı taraftarın stadı doldurması için böyle bir saat değişikliği için federasyona yazılı bir başvuru yapacak.
Yorumlar (4)
casa 12 yıl önce
İftar sonrası evden çıkış maç sırasında bekleyış derken bari iftardan 1.5 saat sonra veya gündüz iftara 3 saat kala olması her kesim taraftarın ortak paydasıdır.TFF yazı gitmeden kulübümüzü telefonla arayalım veya meil gönderelim.
Monarchos 12 yıl önce
ya iftarı stadda mı açacaz.. olmuşken bari 8 olsun.. hem ilçelerden gelenler var, onlar da yetişir daa..
ali erbay 12 yıl önce
maç sahati saat 8 de olmasılazım cünkü bizim kütahyadaki iftar sahatide 7.10 maçı enaz 8de seyredebiliriz.yattarayı 20milyona satın yerine arada fatih tekkeyi ve iyibir kanat oyuncusu alında şu oyunlardan kurtulalım sevgilerle kütahyalı.
aponet 12 yıl önce
macı gündüze alsınlar 2 veya 3 mıllet oruclu iyi vakit gecer şart değil akşamdan olması akşamdanda olursa saat 9 önce olması iyi olmaz bunun köyleri var bide bizim kişeler var kesinlikle yetişmez

Gelişmelerden Haberdar Olun

@