TS Taraftarlarından Protesto

Trabzonspor taraftarlar grubu “Tarihin En Büyük Sanal Protestosunu” yaptılar.Kalearkasi.net, gurbetcigencler.com, 6t1s.com, avniaker.net, 61genclik.net, üni-ts.com, maratontribün.net, 1967tsbirlik.com, 8 taraftar sitesi “Her fırsatta su yüzüne çıkan Trabz

Spor 10.09.2007, 18:10
TS Taraftarlarından Protesto

Trabzonspor taraftarlar grubu “Tarihin En Büyük Sanal Protestosunu” yaptılar.

Kalearkasi.net, gurbetcigencler.com, 6t1s.com, avniaker.net, 61genclik.net, üni-ts.com, maratontribün.net, 1967tsbirlik.com, 8 taraftar sitesi “Her fırsatta su yüzüne çıkan Trabzonspor düşmanları'nı protesto eden bir metin hazırladılar.

Taraftarlar sitesi her fırsatta ellerine geçen kozlarla Trabzonspor'u acımasız eleştiren eski hakem şimdilerde yorumcu Erman Toroğlu, Cem Papila, Serhat Ulueren, Kazım Kanat, hakem Bülent Demirlek'i protesto ettiler.

8 taraftar sitesinin bir araya gelerek ortak yayınladıkları protesto metni ise şöyle


EY TÜRK FUTBOLU !

Biz, 6 Mayıs'ta, elimizden çalınan şampiyonluk için, Bordo Mavi haklarımız için yurdun dört bir yanında sokaklara dökülen binleriz !

Biz, 1984'ten beri şampiyon olamayan takımımızdan vazgeçmeyen, türlü ayak oyunlarına rağmen inancından zerre kaybetmeyen milyonlarız !

Biz Trabzonspor'luyuz…
Birilerinin ısrarla kabullenemediği, hazmedemediği Trabzonspor,
Tarihi sayısız zaferlerle dolu Trabzonspor,
İmkansızları, hayal denenleri yaşayan ve yaşatan Trabzonspor…

40 Yıllık sevdamız, gözbebeğimiz Trabzonspor'umuzun dün ve bugün mücadele ettiği, yaşananlardan sonra da anlaşılacağı üzere etmeye de devam edeceği karanlık odaklara, çirkin kalemlere, adaletsiz düdüklere, sözde spor adamlarına, camiamıza dil uzatmak için fırsat kollayan amigo yorumculara karşı;

Papilalar'a, Kanatlar'a karşı;

Demirlekler'e, Uluerenler'e, Ermanlar'a karşı

Bugün de dün olduğu gibi OMUZ OMUZAYIZ !

selahattinaydinli@haber61.net

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@