TS taraftarının dikkatine

Trabzon İl Spor Güvenlik Kurulu bugün Trabzon Vali Yardımcısı Orhan Eyövge başkanlığında toplanırken, maçlarda meşale yakan, küfür eden ve çevreyi rahatsız harekette bulunanlar çeşitli cezalar verdi. Toplantıda alınan karar gereği bazı taraftarlar stada g

Spor 27.01.2009, 16:04
TS taraftarının dikkatine

Trabzon İl Spor Güvenlik Kurulu bugün Trabzon Vali Yardımcısı Orhan Eyövge başkanlığında toplanırken, maçlarda meşale yakan, küfür eden ve çevreyi rahatsız harekette bulunanlar çeşitli cezalar verdi.

Toplantıda alınan karar gereği bazı taraftarlar stada girmeme ve para cezalarına çarptırıldı. 11 Kasım 2008 günü Hüseyin Avni Aker Stadı Maraton Tribünü'nde etrafdaki seyircileri gerek küfür gerekse tutum ve davranışları ile rahatsız edici davranışlarda bulunan Alper A. (32) bin TL idari para cezasına çarptırılırken, Mustafa Ö. (21), Mustafa A. (33) ve Halit Y. (28) 20 Aralık 2008 günü Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynanan Trabzonspor-Eskişehirspor maçında tribünde meşale yaktığı gerekçesiyle 6 ay spor müsabakalarını seyirden men ve bin 500 TL idari para cezasına çarptırıldılar.

İbrahim P. (25) isimli taraftar ise 20 Aralık 2008 günü Hüseyin Avni Aker Stadı'nda Trabzonspor-Eskişehirspor maçında akreditasyon kartı ile görev yaptığı halde müsabakanın bitiş düdüğünden sonra hakem ve oyuncular müsabaka alanını terk etmeden sahaya giriş yaptığı gerekçesiyle kurallara aykırı hareket ederek bin YTL idari para cezasına çarptırıldı.

Yorumlar (4)
casa 12 yıl önce
Toplumun ahengini bozanlara ceza verilmeye devam edilmelidir.Hem de tolerans göstermeden ve tamamını ele geçirerek.
h_senturk 12 yıl önce
Bazen hakemler insanı zivanadan çıkarsada yinede sakin olmak tüm sıtat bir agızdan küfür etmeden yogun tepki göztermeyi öğrenmemiz lazım
drazrail 12 yıl önce
Meşalesizde Mac Sarmiyorku yahu :S
VOLKAN_OZBAYRAK 12 yıl önce
Yorumunuz büyük harflerle yazıldığı için onaylanmamıştır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@