7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

TS taraftarından sandıkta tepki!

Trabzonspor taraftarları , 30 Mart yerel seçimlerinde, siyasi partilere tepkilerini sandıkta da gösterdi.  Trabzonspor taraftarları siyasi partilerin şike sürecinde adaletsizliğe ortak oldukları gerekçesiyle tepkilerini sandıkta gösterdi. Şike süreci boyu

Spor 30.03.2014, 14:53
TS taraftarından sandıkta tepki!
Trabzonspor taraftarları , 30 Mart yerel seçimlerinde, siyasi partilere tepkilerini sandıkta da gösterdi. 
 
Trabzonspor taraftarları siyasi partilerin şike sürecinde adaletsizliğe ortak oldukları gerekçesiyle tepkilerini sandıkta gösterdi. Şike süreci boyunca Trabzonspor taraftarlarının en çok şikayet ettikleri konu siyasi partilerin kendilerine yapılan haksızlıklara ortak olmalarıydı. Bazı Trabzonspor taraftarları da bunun karşılığını bugün sandıkta gösterdi. Oy pusulalarının üzerine "2010-2011 Şampiyonu Trabzonspor'dur", "Benim oyum Trabzonspor'a" yazan taraftarlar tepkilerini ortaya koydular. Özellikle sosyal medyada bu şekilde çok sayıda oy pusulasının fotoğrafını paylaşan taraftarlar demokratik bir şekilde tepkilerini tüm siyasi partilere de göstermiş oldular.

Yorumlar (4)
EMRE NEHIR 8 yıl önce
Pkk ile masaya oturanlara tepki vermeyin anca bunun için tepki verin..
HASAN DEMİR 8 yıl önce
Bu emre kimse, her yorumlarında abuk zubuk yorumlar yapıyor. Ne ayaksın sen be
evren ören 8 yıl önce
ne oldu zoruna mı gitti yalan mı adamın dedikleri? başbakanın pkk ile masaya oturmadı mı ??? adamlar İstanbul un göbeğinde apo posterleri açtı. tabi sizin mideniz kaldırır mezhebiniz geniş çünkü.
Alper ŞEYHOĞLU 8 yıl önce
%60 OYLA MI DERS VERDİNİZ ? ADALETİN TEMELİNİN OLMADIĞI YERDE ADALETİ SİZİN SAYENİZDE TRABZONDA VE TÜM DÜNYA DA ARTIK FENERBAHÇELİ HÜKÜMETİNİZ VE ONUN YANDAŞLARI SAĞLAYACAKTIR.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@