7m

uzungöl yayla otel

TS taraftarı; "Volkan tahrik etti"

Trabzonspor Taraftarlar Birliği Başkanı Adem Söğüt, insanlarda verilmeyen şampiyonluğu getirmiş olduğu doluluğun, olayların istenmeyen boyutlara taşınmasına neden olduğunu söyledi.  Trabzonspor Taraftarlar Birliği Başkanı Adem Söğüt, maçtan önce taraftar

Spor 11.03.2014, 18:10
TS taraftarı;
Trabzonspor Taraftarlar Birliği Başkanı Adem Söğüt, insanlarda verilmeyen şampiyonluğu getirmiş olduğu doluluğun, olayların istenmeyen boyutlara taşınmasına neden olduğunu söyledi. 
 
Trabzonspor Taraftarlar Birliği Başkanı Adem Söğüt, maçtan önce taraftar gruplarında yer alan kişilerle bir araya geldiklerini belirterek, "Başkanımız İbrahim Hacıosmanoğlu ile de bir araya geldik. Kesinlikle sağduyulu olmamız gerektiğini, olaylardan uzak durulması gerektiğini ve Trabzonspor’a zarar verici hareketlerden kaçınmamız gerektiğini oturup konuştuk. İnsanlarda verilmeyen şampiyonluğumuzun, iade edilmeyen kupamızın, TFF'nin sezon başından beri yanlı tutumunun, hakemlerin Trabzonspor’u ezmesinin doluluğu vardı. Üstüne bir de valimizin Trabzon gibi vatanına milletine bağlı bir şehirde keskin nişancıları balkonlara koyması ve üstüne Fenerbahçeli futbolculardan başta Volkan’ın tahrik edici hareketleriyle birlikte bu olaylar patlak verdi. Olaylar istenmeyecek boyutlara ulaştı" dedi.
 
Söğüt, balkonlara keskin nişancılar yerleştirilmesini mantıkla izah edemediklerini ifade ederek, "Keskin nişancıları balkona koymanın anlamı nedir? Diyelim ki olaylar oldu. Keskin nişancılar kime müdahale edecek. Dünya lideri yok orada. Bir olay oldu diyelim. Keskin nişancı halka mı ateş edecek? Bunun bir izahı olmalı. Bir keskin nişancının Trabzonspor maçında balkonda ne işi var" diye konuştu.

Yorumlar (4)
AHMET CAN 8 yıl önce
Trabzon şehri ve insanı ezelden beri ezilmiştir ezilmeye de devam ediyor. Gelinen noktalarda patlak verilmesi kaçınılmazdır. Kısacası Trabzon taraftarı haricindeki herkes suçludur!
mahaza 8 yıl önce
o şahıs beynini gelştiremedi diye sizin aynı şeyi yapmnıza gerek yoktu
ahmet koç 8 yıl önce
futbolu sahada oynayanlarla oynanır sahayı masaya taşıyanlarla işimiz olmaz biz Karadenizliyiz.
gökhan aktas 8 yıl önce
Trabzon turkiyenin en milliyetci ve vqtanina sahip sehridir... ve TRABZONSPOR turkiyede ki en guzide degerli ve onemli takimdir.... trabzon olmazsa turkuye yarim kalir TRABZONSPOR OLMAZSA turkiye futbolu biter... onun icin trabzon halkiyla ve trabzonsporla ugrasmaktan vazgecin yoksa sonuclarina katlanmak zorunda kalirsiniz...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@