TS SMS kampanyasına ilgi yok

TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Eren, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, kampanyaya 1 milyon civarında SMS beklediklerini, ama şu an katılımın 15 bin civarında olduğunu söyledi. 11 Eylül 2008 tarihinde başlattıkları 'Trabzonspor'a Desteğe Devam' kampany

Spor 08.11.2008, 11:48
TS SMS kampanyasına ilgi yok
TTSO Yönetim Kurulu Başkanı Şadan Eren, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, kampanyaya 1 milyon civarında SMS beklediklerini, ama şu an katılımın 15 bin civarında olduğunu söyledi.

11 Eylül 2008 tarihinde başlattıkları 'Trabzonspor'a Desteğe Devam' kampanyasında Bordo-mavili taraftarların tüm GSM operatörlerinden 'TS Yazıp', 6761'e göndererek Trabzonspor Kulübü'ne 5 YTL katkıda bulanabileceklerini hatırlatan Eren, "Aradan geçen 50 günlük sürede Trabzonspor taraftarları SMS kampanyasına gereken ilgiyi
göstermedi. Trabzon Meslek Kuruluşları ve Dernekleri dışında kampanyaya fazla sahip çıkan olmadı" dedi.

Şubat ayında göreve gelen Trabzonspor Yönetim Kurulu'nun şehre yeni bir hava, yeni bir heyecan getirdiğini ifade eden Eren, "Biz de bu anlamda Trabzonspor'a destek olmak amacıyla, taraftarların da ısrarlı istekleri üzerine SMS kampanyası başlattık. Kombine kartlara gösterilen ilgi taraftar ile birleşince rekor bir sayıya ulaşılmıştı.

Trabzon Meslek Kuruluşları ve Dernekleri olarak şehirde ve taraftarda var olduğu aşikar bu heyecana ortak olmak ve Trabzonspor Kulübü'ne maddi destek sağlamak amacıyla kısa mesaj kampanyasını başlattık. Ancak beklenen ilgiyi göremedik. 1 milyon taraftarımızın bu kampanyaya katılmasını beklerken, ilgi 15 bin civarında oldu" dedi.


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
ispirli 13 yıl önce
ilgi az değil tr.de kaç kişi faturalı hat kullanıyoki kampanyaya kontörlü hatlarda katılsın bakalım nasıl patlama oluyo.
L.şahin 13 yıl önce
kampanya kontörlü hatlar içinde geçerli olsaydı beklenen 1 milyonluk katılım sayısı geçilirdi. zaten kaç kişi faturalı hat kullanıyor. yeni telefon alan gençlerin sayısını düşünürsek oran yapıldığında belkide %1-5 arasında faturalı hat seçtiklerini görüyoruz. bu kampanya kontörlü hatlarıda kapsasaydı başlık bekleneni vermedi değil, bekleneni geçti olacaktı. Zor bişeyde değil aslında bir sürü yarışmada oy kullanan için hem faturalı hem kontörlü seçenek sunuyorlar.son olarak bu beklenen sayıya ulaşılamaması taraftarın suçuymuş gibi algılanıyor. ama bu işin fiyaskoyla sonuçlanması kampanyanın sadece faturalı hatlar için yapılmış olmasıdır. şimdi bu kampanyaya katılmak için herkes faturalı hat mı alsın.en yakın zamanda tekrardan bir kampanya başlatılmalı ve tüm hatlar/tarifeler için geçerli olmalı. Ancak bu yapıldığı zaman beklenen sayıya ulaşılabilir ve geçilebilir.
fanatik.t.s 13 yıl önce
ıyıde kardeşim gerekli reklam yapılmadı bırçok kişininde bu olaydan haberi yok,maç günleri lig tv aracılıgı ile reklam yapılabılır

Gelişmelerden Haberdar Olun

@