banner518

TS -Rostov maçı naklen yayınlanmayacak

Trabzonspor  Rostov maçı naklen yayınlanmayacak. Rostovlu yöneticiler maçta her türlü çirkinliği yapmayı planladıkları için maç naklen yayını konusunda her türlü zorluğu çıkardılar . Maçın naklen yayın hakkını elinde bulunduran Rus kulübü yayın istemeyinc

Spor 28.08.2014, 15:46
TS -Rostov maçı naklen yayınlanmayacak

Trabzonspor  Rostov maçı naklen yayınlanmayacak. Rostovlu yöneticiler maçta her türlü çirkinliği yapmayı planladıkları için maç naklen yayını konusunda her türlü zorluğu çıkardılar . Maçın naklen yayın hakkını elinde bulunduran Rus kulübü yayın istemeyince maçı hiç bir TV kanalı yayanlayamadı

Trabzonspor taraftarlarına kötü haber Rostov'dan gelirken konu ile ilgili olarak  Trabzonspor'un resmi internet sitesinden yapılan açıklama aynen şöyle.

Rakibimiz Rostov kulübünün, Rusya'daki Rus yayıncı kuruluşla yaşadığı sorun nedeniyle maçın naklen yayını olmayacaktır.

adsiz-005.jpg

 

 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (3)
hamdiyagmur 6 yıl önce
Bu bir provakasyon çalışması gibi gözüküyor ne olur çok büyük bir avantaja sahibiz tahriklere kapılmayın 3 kuruşluk takım için kırmızı karta sakatlıklara dikkat edelim asıl maçlar bundan sonra 0-0 olsun yeter ama kırmızı kart sakatlık olmasın!!!
ahmet 6 yıl önce
Yav nerde tip bi takım var onu buluruz onla oynarız
adil türk 6 yıl önce
Bu tür konularda.

Akıllı Trabzonspor böyle bir avantajı var iken oradan galibiyet alma şansı çok yüksek.Mesele ortamdan faydalanmayı bilmekten geçiyor.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@