TS markasından yararlanacağız

Trabzon 2011 Avrupa Gençlik Olimpiyatları'nın Trabzon için büyük bir fırsat olduğunu belirten Asbaşkan Hacısalihoğlu, Trabzon'un çağdaş bir spor kenti olarak anılmasında olimpiyatların büyük katkısı olacağını söyledi. Olimpiyatların başarılı bir şekilde y

TS markasından yararlanacağız
Trabzon 2011 Avrupa Gençlik Olimpiyatları'nın Trabzon için büyük bir fırsat olduğunu belirten Asbaşkan Hacısalihoğlu, Trabzon'un çağdaş bir spor kenti olarak anılmasında olimpiyatların büyük katkısı olacağını söyledi. Olimpiyatların başarılı bir şekilde yapılması için Trabzon'daki her kesimin katkı sağlaması gerektiğine dikkat çeken Hacısalihoğlu, “Biz Trabzonspor Kulübü olarak bütün imkanlarımızı ortaya koyduk. Üzerimize düşen görevleri en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağız. Trabzon şehri, 2011 Avrupa Gençlik Olimpiyatları ile çok farklı bir görünüm kazanacak” dedi.

Genel Koordinatör Nihat Doker ise Trabzonspor'un, bir dünya markası olduğunu vurgulayarak olimpiyatların organizasyonunda her aşamada Trabzonspor Kulübü'nün desteğine ihtiyaçları olduğunu söyledi.

Hacısalihoğlu ve Doker, olimpiyatlarla ilgili olarak birlikte neler yapılabileceği konusunda da görüş alışverişinde bulundular.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler