"TS maçı büyük önem taşıyor"

Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, ligde geçen hafta Konyaspor karşısında yaşanan puan kaybının ardından pazar günü Trabzonspor ile yapacakları karşılaşmanın büyük önem kazandığını söyledi. Erdoğan, yaptığı açıklamada, Trabzonspor karşısında puan k

Spor 13.02.2009, 13:07
Beşiktaş Kulübü Asbaşkanı Levent Erdoğan, ligde geçen hafta Konyaspor karşısında yaşanan puan kaybının ardından pazar günü Trabzonspor ile yapacakları karşılaşmanın büyük önem kazandığını söyledi.


Erdoğan, yaptığı açıklamada, Trabzonspor karşısında puan kaybına tahammüllerinin olmayacağını ifade ederek, “Böyle bir lüksümüz yok. Dostça geçecek maçtan galibiyetle ayrılmak istiyoruz. Hedefimiz de bu olacak” dedi.

Trabzonspor'un konumu itibariyle olası bir puan kaybında daha az risk yaşayacağını kaydeden Levent Erdoğan, “Biz puan kaybı yaşarsak fark biraz daha açılacak. Ama Trabzonspor bunu yaşarsa daha az sıkıntıya girer. Karşılaşma tam anlamıyla taktik savaşı olacak. Bu maçın sorumluluğu teknik heyet ve oyuncularda olacak. Hocamızın uygulayacağı taktik maçın neticesini belirleyecektir. Artık her şeyin mükemmel gittiği düşüncesiyle karşılaşmaya çıkacağız” diye konuştu.

Yorumlar (1)
BOMBACI HAMI 12 yıl önce
BJK elimizden hakeminiz olan YUSUF YILDIRIM dahi kurtaramayacak.Trabzonspor .ok daha diri,formda ve iyi oyunculardan kurulu bir ekiptir.Yattara gününde olursa değil BJK İstanbul karması yapıp Ts nin karşısına geçsenizde nafile olur.Pazar akşamı saat 21:00 de Demirören ve Denizli istifa mektubunu imzalar.2-1 Trabzonspor kesinlikle kazanır.Ne diyorsam o.En büyük TS,Gerisi ise teferruat...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@