TS ile adı anılan yıldız için şok suçlama

Son günlerde adı Trabzonspor ve Beşiktaş'la sıkça anılan Papiss Cisse hakkında şok eden bir iddia ortaya atıldı. "Premier Lig yıldızı'nın 2 karısı ve 3 sevgilisi" haberinde İngiltere'nin en yüksek tirajlı gazetelerinden The Sun, Newcastle yıldızı Papiss C

TS ile adı anılan yıldız için şok suçlama
Son günlerde adı Trabzonspor ve Beşiktaş'la sıkça anılan Papiss Cisse hakkında şok eden bir iddia ortaya atıldı.
 
"Premier Lig yıldızı'nın 2 karısı ve 3 sevgilisi" haberinde İngiltere'nin en yüksek tirajlı gazetelerinden The Sun, Newcastle yıldızı Papiss Cisse'nin ilk karısı Adjia Siny Thiav'ın (27)  "İki karılı Cisse beni 13 yaşındayken hamile bıraktı" sözlerini bugün manşet yaptı.
 
İlişkiye izin yaşının 16 olduğu Senegal'de Papiss Cisse'den olan oğlunu 14 yaşındayken doğurduğunu  açıklayan genç kadının  şimdi 30 yaşında olan yıldız futbolcuyla doğumdan sonra 2013 yılında evlendiği  ve çiftin hiç boşanmadıkları anlaşıldı. Mayıs ayında Papiss Cisse,  Senegal'li voleybolcu yıldız  Diallo Awa ile Fransa'da evlenince iki karılı olmuş oldu. Fransa'daki  ikinci evliliğinin  futbolcunun İngiltere'deki  üç sevgilisini hayal kırıklığına uğrattığı kaydedildi.
 
Adjia Siny Thiav, kocasının başının belaya girmemesi için Senegal'de doğan oğullarının doğum tarihini belgelerde değiştirdiklerini itiraf etti. Böylece kimse yıldız futbolcunun Adjia'yı  13 yaşında hamile bıraktığını anlamadı.
Cisse 16 yaşındayken hamile kalan Adjia Sint Thiav , "Papiss'in başı derde girmesin diye oğlumuzun doğum tarihini belgelerde değiştirdik. Pedofillik ciddi bir suç ve kariyeri için kötü olacaktı" diye konuştu.
 
İki evliliğin Fransa ve Senegal'de yasaları çiğnediğive bu iki ülkede de iki karılı olmanın cezasının 12 aya kadar hapis cezası olduğu  dikkat çekildi. 13 yaşındaki bir kızı hamile bırakmak ise  10 yıla kadar hapis cezası getirebiliyor.
Adjia'yı Senegal'in başkenti Dakar'da bulan The Sun gazetesi, Adjia'nın şimdi 13 yaşında olan oğlu Ousmane ile birlikte yaşadıklarına dikkat çekti. Adjia, "Hiç boşanmadık.Bana ihanet etti ve kalbimi parçaladı" diye dert yandı.
 
ber.jpg
YORUM EKLE
YORUMLAR
ali duran
ali duran - 5 yıl Önce

zinacı futbolcuların son halkası

fatih trabzonlu
fatih trabzonlu - 5 yıl Önce

Diğer takımların aldığı oyuncuların 13 yaşında kaç gol attığı anlatılıyor bizim trabzonlu yorumcuların bulduğu haberlere bakın....

Zeki
Zeki - 5 yıl Önce

Bu oly hangi yilinda olmus bizemi kaldi onlarda ülkesinde afrikada öyle bize ne bizim herseyimiz dogru sanki daha transfer olmadan nelerlen ugrasiyoruz

SIRADAKİ HABER

banner513