TS Galibiyeti koruyamadı

 STAT: BJK İnönüHAKEM: Yunus Yıldırım, Baki Tuncay Akkın, Tarık Ongun BEŞİKTAŞ: Rüştü, İbrahim Üzülmez, Gökhan Zan, Sivok, İbrahim Toraman, Serdar Özkan, Cisse, Ernst, Tello, Yusuf, NobreTEKNİK DİREKTÖR: Mustafa Denizli  TRABZONSPOR: Sylla, Tayfun, Egemen

Spor 15.02.2009, 18:21
TS Galibiyeti koruyamadı
 
STAT: BJK İnönü
HAKEM: Yunus Yıldırım, Baki Tuncay Akkın, Tarık Ongun
 
BEŞİKTAŞ: Rüştü, İbrahim Üzülmez, Gökhan Zan, Sivok, İbrahim Toraman, Serdar Özkan, Cisse, Ernst, Tello, Yusuf, Nobre
TEKNİK DİREKTÖR: Mustafa Denizli
 
TRABZONSPOR: Sylla, Tayfun, Egemen, Song, Cale, Yattara, Selçuk, Hüseyin, Colman, Umut, Gökhan Ünal
TEKNİK DİREKTÖR: Ersun Yanal
 
Karşılaşmadan notlar (İlk yarı)
 

 
Yunus Yıldırım düdüğü çaldı ve karşılaşma Beşiktaş'ın vuruşu ile başladı.
 
Dakika 1 Gelişen Beşiktaş atağında top auta çıktı.
Dakika 2 Trabzonspor atağında top auta çıktı.
Dakika 3 Beşiktaş kendi yarı alanından serbest vuruş kullandı, Trabzonspor defansı topu Hüseyinle uzaklaştırırken kaptırdı. Trabzonspor defansı topa tekrar sahip.
Dakika 5 Yattara sağ taraftan gidiyor 3 beşiktaşlı arasında, İbrahim üzülmez topa sahip oldu.
Dakika 9 Nobreye yapılan faul sonrası Beşiktaş serbest vuruş kullanıyor.Tello'nun kullandığı atış sonrası gelişen atakta top kornere çıktı. Beşiktaş Tello ile köşe vuruşu kullandı, ceza sahası içerisinde Egemen'e yapılan hareket faul.
 

Dakika 11 Yattara sağ taraftan İbrahim Üzülmez'in büyük hatası sonucu kaptığı topla girdi, Gökhan'a çıkardı. Çıkardığı anda karşılaşmanın yan hakemi ofsayt gerekçesi ile bayrağını kaldırdı.
Dakika 13 Beşiktaş serbest vuruş kullandı, Trabzonspor cezasahası içerisine gelen topa Gökhan Zan kafayı vurdu, Hüseyin topu uzaklaştırdı.
Dakika 14 Beşiktaş Tello ile köşe vuruşu kullandı, Trabzonspor defansı topu çıkaramıyor, top Trabzon Trabzon cezasahası içerisinde , kaleci sylva köşeden uçarak çıkardı.
Dakika 15 Karşılaşmanın ilk 15 dakikası Beşiktaş'ın baskısı ile geçiyor.
Dakika 17 Gelişen Beşiktaş atağında sağ taraftan kesilen topa Kaleci Sylva müthiç çıktı ve topu aldı. Trabzonspor kaptanı Hüseyin Sylva ile aynı anda topa müdahale etmek isteyinde Sylva ile çarpıştı ve sylva tuttuğu topu elinden kaçırdı. Kaleci Sylva yapılan müdahalenin ardından oyuna devam ediyor.

Dakika 20 Beşiktaş İbrahim Üzülmez'in Yattara tarafından düşürülmesi sonucu serbest vuruş kazandı. Telleo ortaladı defans topu uzaklaştırdı.
Dakika 21 Beşiktaş Trabzonspor kalesine 33 metra mesafeden serbest atış kullandı. Gelen topa Yusuf dokundu Top Sylva'da kaldı.
Dakika 28 Trabzonspor'dan Umut Bulut topa elle müdahale ettiği gerekçesi ile sarı kart gördü.
Dakika 29 GOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL BEEEEEEEE Gökhan atıııııı. Cale orta sahadan kaptığı topla ilerledi attığı ara pasında Gökhan Ünal topla buluştu düzgün vurdu. top Beşiktaş ağlarında. Beşiktaş 0 Trabzonspor 1

Dakika 39 Gelişen Beşiktaş atağında İbrahim Toraman vurdu, tehlikeli olacak pozisyonda top başka bir beşiktaşlı futbolcunun topuğuna çarparak döndü.
Dakika 40 Trabzonspor 2.gole çok yaklaştı, Umut Bulut çok kötü konrtol ettiği top sonrasında bu fırsatı değerlendiremedi.
Karşılaşmanın ilk yarısına en az 2 dakika uzatma ilave edildi.
Dakika 45+1 Gelişen Beşiktaş atağında Yusuf Şimşek'in kafa vuruşu direğin yanından dışarı çıktı.
Dakika 45+2 Beşiktaş köşe vuruşu kullanıyor Cale tpu taça çeldi.
Yunus Yıldırım karşılaşmanın ilk 45 dakikasını bitiren düdüğü çaldı. Trabzonspor karşılaşmanın 29. dakikasında Gökhan Ünal'ın attığı golle karşılaşmanın ilk 45 dakikasını Beşiktaş İnönü stadında 1-0 önde kapatıyor
İlk yarı sonucu Beşiktaş 0 Trabzonspor 1
 
Karşılaşmadan Notlar (İkinci yarı)
 
Trabzonspor karşılaşmanın ikinci yarısına Umut Bulut'un yerine Alanzinhoyu oyuna alarak başlarken, Beşiktaş'ta Yusuf Şimşek ve Serdar Özkan oyundan çıkarken Bobo ve Delgado yerlerine giren oyuncular.
 
Karşılaşmanın ikinci yarısı başladı.
 
Dakika 46 Nobre'nin pası ile Sylva ile karşı karşıya kalan Bobo'dan önce Tayfun Cora kademeye girerek topu kornere çeldi.Kullanılan korner atışından gelen topu Trabzonspor defansı tekrar kornere çeldi. Kullanılan atıştan Beşiktaş sonuç alamadı.
Dakika 50 Bobo kafa ile indirdi Delgado vurdu üstten farklı aut.
Dakika 51 Beşiktaş köşe vuruşu kullanıyor. Tello'nun kullandığı atışta cezasahasına gelen topta Nobre'nin Sylva'ya yaptığı hareket Faul.

Dakika 56 Beşiktaş sağ rafattan Delgado ile atak geliştiriyor, Delgado ortaladı müsait durumda Bobo kafayı vurdu az farkla aut.
Dakika 61 Beşiktaş İnönü Stadyumunda Trabzonspor taraftarlarının muhteşem 61. dakika kutlamaları ilgi ile izleniyor.
Dakika 64 Beşiktaş'ın gelişen atağında Kaptan Hüseyin rakibine yaptığı faul sonrası sarı kart gördü. Beşiktaş faul atışını Tello ile kullanıyor, Tello sert ora Nobre ve Sivok 2 metreden topa dokunamadı aut.
Dakika 65 Beşiktaş Trabzonspor yarı sahasından Egemen'in yaptığı faul sonrası bir serbest vuruş daha kullanıyor. Tello geldi vurdu aut.
Dakika 66 Beşiktaş bir serbest vuruş daha kullanıyor, Tello topun gerisinde, Tello ser vurdu Gmkhan uzaklaştırdı.
Dakika 69 Trabzonspor'da oyuncu değişikliği. Yattara çıkıyor, İsaac oyuna dahil olan isim.
Dakika 72 Beşiktaş tehlikeli geldi Nobre Cezasahasında çalımlarla Sylva ile ile karşı karşıya kaldı, Sylva Nobre'den önce topa sahip olarak tehlikeyi önledi.
Dakika 77 Beşiktaş'ın Tello ile kullandığı köşe vuruşundan gelen Topa Bobo'nun vurduğu kafa Trabzonspor ağları ile buluştu. Beşiktaş 1 Trabzonspor 1
Dakika 79 Beşiktaş tehlikeli geliyor Sivok kafayı vurdu, Sylva direğin dibinden ayakları ile son anda çıkardı.
Dakika 81 Trabzonspor'da oyuncu değişikliği. Selçuk çıktı giren futbolcu Serkan.
Dakika 87 Serkan Soldan girdi kesti korner.
Dakika 88 Trabzonspor köşe vuruşu kuulanıyor. Gelen topa Egemen kafayı vurdu aut.
Dakika 90 Trabzonspor köşe vuruşu kullanıyor. Alan yakın direğe doğru yerden kullandı Beşiktaş defansı uzaklaştırdı.
Dakika 90+3 Trbzonspor kendi yarı alanından faul atışı kullanıyor.
ve karşılaşmanın 90 dakikası sona eriyor. Beşiktaş 1 Trabzonspor 1
Yorumlar (58)
HOPALI 12 yıl önce
Trabzonspor'um yen şu kartalı da dökülelim sokağa ne olursun en azından yenilme EN BÜYÜK VE TEK BÜYÜK TRABZONSPOR'UM benim
HOPALI 12 yıl önce
buradan takip edebildiğim kadarı ile 8taş bizi bayağı zorluyor çünkü son şansları sayılırda ondan ama biz futbol karakterimizi gösterip inşallah kazanacağız hadi Trabzonsporum göster gücünü
nedved 12 yıl önce
orta sahayı geçemiyoruz, hep ileri vuruyoruz topu sanki uzatmalar oynanıyo gibi, yattara çok kötü oynuyo hüseyinde slvya yı sakatladı
HOPALI 12 yıl önce
Daha atak yapamadık korkarım yenileceğiz beşiktaş sağlı sollu geliyor allahtan silva var haber 61 hiç mi bizim atağımız yok anlamıyorum
HOPALI 12 yıl önce
goooooooooooooooooooooollllllllllllllllllll be golllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
Genç Reis 12 yıl önce
Caleden jenerıklere gececek bir pas ve gökhanla gelen gol Allahın izniyle kolbastıya inönüde devam edeceğiz
HOPALI 12 yıl önce
Trabzonum benim biricik sevgilim söyle senden başka kimim var benim iş te bu valla mahallemde birileri saydırdı ama olsun böyle bitsinde bu kadarına göz yumarım fakat bizim sevincimiz başkalarının üzüntüsü olmasın sakin olalım bu maçı alırsak varya kesin şampiyonuz diyebilirim
HOPALI 12 yıl önce
Hani burda bizi yenmişlerdiya fortis maçında biz tek kal oynamıştık ama 8taş bizi yenmişti bu maç omaçın tersi olacak inşallah
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@