banner539

banner526

banner533

banner513

TS Club mağazası açıldı

Trabzonspor Kulübünün resmi ürünlerinin satış noktası TS Club Mağazalarına bir yenisi daha eklendi. İstanbul Mecidiyeköy'de açılan mağaza taraftarlara hizmet vermeye başladı. Trabzonspor lisanslı ürünler markası Ts Club'ın bayii Mecidiyeköy'de bulunan Pro

Spor 30.12.2008, 10:40 10.09.2018, 11:23
TS Club mağazası açıldı


Trabzonspor Kulübünün resmi ürünlerinin satış noktası TS Club Mağazalarına bir yenisi daha eklendi. İstanbul Mecidiyeköy'de açılan mağaza taraftarlara hizmet vermeye başladı.

Trabzonspor lisanslı ürünler markası Ts Club'ın bayii Mecidiyeköy'de bulunan Profilo AVM yanı Gülbahar Mahallesi Harman Yolu Üst Sokaktaki Fatih İş Merkezi'nde hizmet verecek.

Yorumlar (7)
karadeniz yapi 12 yıl önce
m.koyde ts klup un ne işi var gs lılerın cok oldugu bu mekanda acılırmı bu kım bunu dusunen yaa kardesım ıst bır yer acıyorsan besıktas kadıkoy m.koy dısını en basta dusunmen lazım ben dıyorum uc gun sonra kapatır trabzon taraftarının cogunlukta oldugu bolgelerı arastırılşıp acılsaymıs daha uygun olurdu
temelli 12 yıl önce
ençok ziyaret edilen alış veriş merkezi ihtiyaç vardı.merkezi bir yer trabzonspor taraftarı her yerde var biz her yerde varız.yeter ki mağaza işleyişi doru yapılsın.ticareti bilen zeka olsun.bu mağaza tüm camiamıza hayırlı olsun alış verişim mutlaka olacak.her gidişimde uğrayacağım.taraftarlarımıza tavsiye edeceğim.ben gs liye ts forması aldırmış kişiyim.
ancyra 12 yıl önce
Şu doğuya da sembolik olarak bir tane açsanız...Mesela Erzurum'a...:))
KaNSeVeR 12 yıl önce
güngörende de bir mağaza açılmalı bence güngöreninin % 60 ı Trabzonlu lütfen bu konuyada yer verilmeli.
VACANOZLU 12 yıl önce
EVET BAKILDIĞINDA BAĞCILAR - GUNGOREN - BAHCELİEVLER UCGENINDE ONLARCA DERNEK VE TRABZONLU VAR BU BOLGE NEDEN YETERİ KADAR DEĞERLENDİRİLMİYOR.HATTA BİR ALT BOLGE ZEYTİNBURNU'DA VAR.
pasifikli 12 yıl önce
Düşünün Ali Sami Yende (bu gidişle zor ama) Galatasarayı 3-0 yendiğimizi düşünün, Galatasaray taraftarının ilk yapacağı iş kapının önünden geçerken mağazaya taş atmak olacak.Yanlışmıyım!!!
isimsiz kahraman 12 yıl önce
Ben şimdi ordan trabzonspor ürünü almak istesem 20 ytl de ulaşım parası vermek zorunda kalıcam.Ayriyetten mecidiyeköyün arka sokaklarında mağazanın bulunmasını hoş görmüyorum.Anadolu yakasında heryere aynı mesafe sayılabilcek enuygun semt kadıköydür kadıköydede ts clup mağazasının düşünülmesini arz ederim...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@