banner526

banner533

banner513

TS camiasının başı dik gezecek

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, ligin ikinci yarısında da hedeflerinin camianın başının sürekli dik gezmesini sağlamak olduğunu ifade etti. İLK HEDEFİMİZ AVRUPAŞener, Trabzonspor Dergisi'nin şubat sayısındaki yazısında, sezon başında zirve mücadel

Spor 09.02.2009, 17:51
TS camiasının başı dik gezecek

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, ligin ikinci yarısında da hedeflerinin camianın başının sürekli dik gezmesini sağlamak olduğunu ifade etti.

İLK HEDEFİMİZ AVRUPA

Şener, Trabzonspor Dergisi'nin şubat sayısındaki yazısında, sezon başında zirve mücadelesi içerisinde olacakları ve en azından takımı bu yıl Avrupa'ya taşıyarak başarı grafiğini yükseltmeyi hedeflediklerini söylediklerini hatırlattı.

ALANZİNHO KALİTELİ OYUNCU

Bu konudaki düşüncelerinde herhangi bir değişik olmadığını anlatan Şener, "Ara dönemde yaptığımız temaslar sonucunda kadromuzda eksikliğini hissettiğimiz sol kanat oyuncusu için Norveç'in Stebaek takımında forma giyen, "yılın futbolcusu" ünvanını kazanmış Brezilyalı Alanzinho'nun transferini gerçekleştirdik. Son derece yetenekli olan bu futbolcunun takıma ciddi katkılar yapacağına inanıyoruz. Ancak biz transfer yapamasaydık da takımımıza ve oyuncularımıza fazlasıyla güveniyorduk." dedi.

HİÇ BİR FUTBOLCUYA BORÇ YOK
Zirvede olmalarının kaliteli bir ekip olduklarını gösterdiğine işaret eden Şener, şöyle devam etti;

"Ayrıca kulübümüzün oturmuş bir mali yapısı var. Hiçbir futbolcuya borcumuz yok. Taksitleri zamanında ödüyoruz. Takımı 10 ayda bu kadar değiştirdik, bu kadar yeniledik. Bu anlamda da başarılı olduğumuzu düşünüyoruz."

TRABZONSPOR MARKA OLARAK GELİŞİYOR

Ligin ilk yarısında aleyhlerine bazı hatalar olduğunu savunan Şener, "Ancak her şeye rağmen ben diyalogdan yana olan bir başkanım. Bizim hakemlere, hakemlerin bize, bizim federasyona, federasyonun bize, bizim medyaya onların bize devamlı ihtiyacı var. Bu konuları centilmenlik ölçüleri içerisinde konuşur, çözebilirsek hepimize faydası dokunur. Ben ve arkadaşlarım, Trabzonspor için elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Son 11 ayda kulübümüzde 360 derecelik bir değişim oldu. Şimdi bunu daha da ileri götürmeye çalışıyoruz. Hem tesis, hem isim, hem de marka olarak gelişiyoruz. Görevimizi sonuna kadar götüreceğiz ve siz değerli camiamıza çok şık bir takım bırakacağız." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (4)
TS.li Metin 12 yıl önce
Allah senden razı olsun başkanım.. kısa zamanda çok büyük işler yaptınız.. hayallerimizi gerçeğe dönüştürdünüz.. Sizden şunu rica ediyorum.. Başarılı futbolcuları ödüllendirin varsa sorunları hemen çözün, artık her maça ekstra pirim uygulamasına geçiniz.. Bence 3-4 maçı kayıpsız geçersek zirvedeki diğer takımların şevkini kırar onları umutsuzluğa sevkederiz.. Buda şampiyonluk yolunun TS.ye tamamen açılması demektir.. en az 3-4 maçı kayıpsız geçmemiz gerekiyor.. Sadri Başkanıma güveniyor sonsuz saygılar sunuyorum..
LazGökhan 12 yıl önce
allah senden razi olsun büyük baskanim.allah ne muradin varsa versin.sampiyon olmasak bile sen yapacagini yaptin sana bu taraftar nekadar tesekkür etse azdir.insallah sampiyon oluruzda trabzona heykelini diktiririz.cok sagol baskanim cok sagol.
zidane 12 yıl önce
Evet başkanım.

fazla değil,

daha geçen yıl bu zamanlar gazetelerin spor sayfası bizim için pek bir anlam ifade etmiyordu.

Ve Siz geldiniz sonra, Büyük başkan ve arkadaşları, Takım değişti, stad değişti, formalarımız değişti, Web sayfamız, formalarımı, sponsorlarımız değişti, marşlarımız, tesislerimiz değişti,

gurur veren, onur veren bir takım olduk, olamasak bile şampiyon, yüreğimizdeki efsaneyi dirittiğini için teşekkürler, TEŞEKKÜRLER BÜYÜK BAŞKAN VE EKİBİ....
kenanmale 12 yıl önce
Başta Başkanımız idari kodromuz ve futbolcularımızın hepsine sonsuz teşekkür ederiz.Onlar her maçta canla başla oynayıp elinden geleni yapmaktalar.Ara transferinde alınan Alanzinho Türk futbolunun kat kat üstündedir.Ama bana göre şu an tek eksiğimiz ligin ilk 2. yer alan Trabzonspor ve Sivasspor hakkında bu akşam yayınlanan tüm spor proğramlarında ya bahsedilmiyor ya yok kabul ediliyor yada olumsuz konuşuluyor.Artık Şu Trabzonspor uydu kanalının vakti gelmiştir.Onun için Sayın başkanım şu kanalımızın bir uydu yayını bir başlatında gerçek spor poroğramını kavuşalım.Takımımız nasıl çalışıyor antremanları nasıl geçiyor bu körlere bir gösterelim Trabzonsporun nasıl bir klüp olduğunu.Ben iddaa ediyorum türkiyede sanırım en çok izlenen Lig Tv den daha fazla izlenir ve daha fazla reklam alınır.Çünkü şu an krurulan ekip Türkiyede en az 5 yıl ligin zirvesinde yer alacaktır.Diğer istanbu klüpleri ya borç batağında yada mevcut kadrolarının çoğunu değiştirmek zorundalar.N eyaparsa yapsınlar artık bizim kalitemizi inanarak söylüyorum bir 5 yıl yakalayamazlar.Sayın başkanım sayenizde inşallah bu sene şampiyonluğu göreceğimiz için şimdididen bunun mutluluğunu hissediyorum.Saygılarımla.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@