TS camiası İstanbul'da buluştu

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, başkan yardımcıları Muammer Saka ve Kenan Sönmez, oyuncular, Hüseyin, Sylva, Song, Serkan, Tayfun, Isaac, Yattara ve Faty Papy katıldı. Milli Takımlar eski teknik direktörü Şenol Güneş ve Trabzonspor teknik direktörü Ersun

Spor 26.01.2009, 18:55
TS camiası İstanbul'da buluştu

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, başkan yardımcıları Muammer Saka ve Kenan Sönmez, oyuncular, Hüseyin, Sylva, Song, Serkan, Tayfun, Isaac, Yattara ve Faty Papy katıldı. Milli Takımlar eski teknik direktörü Şenol Güneş ve Trabzonspor teknik direktörü Ersun Yanal halef selef teknik direktörler olarak da bir araya geldi.Real İstanbul projesinin açılış kurdelasını beraber kesen başkan, yöneticiler ve futbolcular hayırlı olsun dileklerinde bulundu. Başkan yardımcısı Muammer Saka, Real İstanbul projesinin konsept ve sıra dışı bir proje olduğuna vurgu yaparak, “İstanbul'un en merkezi yerinde, konspet bir proje. Bugün Real İstanbul projesinin detaylarını konuklarımızla paylaşmak istedik. Herkese hoş geldin diyoruz” açıklamasında bulundu.Trabzonsporlu oyuncular, Hüseyin, Song, Sylva, Yattara, Serkan, Tayfun, Papy ve Isaac ise konuklarla dünkü Fenerbahçe maçını konuştu. Ersun Yanal ile Şenol Güneş de samimi ortamda sohbet etti. Trabzonspor camiası dışında, Rıdvan Dilmen, Murat Göğebakan, Yaşar Alptekin gibi tanıdık yüzler de Real İstanbul açılış kokteylinde yerini aldı.

Yorumlar (1)
Taşkent 12 yıl önce
Başta İstanbul olmak üzere Türkiyede bayağı zengin Trabzonlular var ama öyle saklanmışlarki aman bize dokunmayın gibi bir halleri var bende onlara diyorumki ölümünüze çeyrek var,gelin çıkın piyasaya düşmanlar erkek veyahut ferst leydiler görsün,isminiz geçsın biryerlerde,para sizi yükseltmez ism bırakın bu ülkede SELAMLAR OLSUN HEPİNİZE..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@