7m


7m

hyundai

TS bulvarındaki değişim ne?

Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, Trabzonspor'un kentin en önemli kimliklerinden olduğunu belirterek, bu kimliklerin, kültür, sanat, bilim ve spor adamları olduğuna dikkat çekti. Kente katkı sağlayan insanların oluşturduğu Trabzonspor'un anısına

Spor 01.09.2008, 08:50
TS bulvarındaki değişim ne?

Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, Trabzonspor'un kentin en önemli kimliklerinden olduğunu belirterek, bu kimliklerin, kültür, sanat, bilim ve spor adamları olduğuna dikkat çekti.

Kente katkı sağlayan insanların oluşturduğu Trabzonspor'un anısına, bir sembol yaptırdıklarını belirten Canalioğlu, “Bizlere şampiyonluklar kazandıran, kentimizin dünyada tanınmasına katkı sağlayan, futbolcu, yönetici, teknik heyet ve sporcularımızın anısına Trabzonspor Bulvarı üzerinde bir sembol yaptırıyoruz.

Buradaki temel düşüncemiz yeni ve gelecek kuşaklara o dönemlerdeki efsane Trabzonspor'u tanıtmaktır” dedi. Trabzonspor Bulvarı'nın daha sonraki süreçte yeniden yapılacağını belirten Başkan Canalioğlu, “Buradaki çalışmalar tamamlandığında Trabzonspor ve Avni Aker Stadı ile bütünleşen çağdaş bir görüntü ortaya çıkacak” diye konuştu.


Yorumlar (1)
incisu 14 yıl önce
harika bir fikirr yaaa... tşklerr başkan... çalışmalarının devamını bekliyoruz...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@