TS böyle ödülü kabul etmez

Trabzonspor'un resmi Web sitesinde yer alan açıklama şu şekilde: Bazı medya organlarında takımımızın Fenerbahçe'yi mağlup etmesi halinde oyuncularımızın ve teknik heyetimizin ücretsiz atış poligonu üyeliği elde edeceği yönünde yer alan haberler üzerine ku

Spor 21.01.2009, 16:44
TS böyle ödülü kabul etmez

Trabzonspor'un resmi Web sitesinde yer alan açıklama şu şekilde: Bazı medya organlarında takımımızın Fenerbahçe'yi mağlup etmesi halinde oyuncularımızın ve teknik heyetimizin ücretsiz atış poligonu üyeliği elde edeceği yönünde yer alan haberler üzerine kulübümüzden bir açıklamada yapıldı.

Açıklamada şu görüşlere yer verildi, “Trabzonspor Kulübü olarak sporun dostluk, barış ve kardeşlik ölçülerinden hareketle değerlendirilmesi yönündeki anlayışımızla çelişen ve topluma farklı bir imajla yansıyacak böylesi bir ödülü kabul etmemiz mümkün değildir. Yönetim kurulumuzdan habersiz ve herhangi bir talebe bağlı olmayan söz konusu açıklamaların tarafımızdan kabul edilebilir bir yönü bulunmamaktadır. Bu vesileyle iyi niyetinden şüphe duymadığımız ancak sportif içerikle bağdaştıramadığımız söz konusu ödülü kabul etmediğimizi bildiriyor, konuyu kamuoyunun bilgisine sunuyoruz”.

Yorumlar (2)
ofluyattara 12 yıl önce
bunları kovalayıp acıklama yapana kadar adam alın adam lig başladı merak etmeyin öyle bi ödülü alamıycaksınız zaten çünkü bu kadronun fenerbahceyi yenme ihtimali yok
yoco 12 yıl önce
Gurbetcileri utandırın, üzün , yıpratın......

Haçan habu üniversiteye geldim geleli 5 ay oldu..

5 ayda Trabzona 3 4 defa gelmişimdir de.. Sil habu hasreti bizden yennnn şu fenerii yennn şu feneri...Dolanalım buralarda 61. dk yı sokakta dev ekranda izlerken uyguluyoruz.. ßi güldür bizi..

Yakalım kıbrısı sora (;in Lefke/Cyprus

Gelişmelerden Haberdar Olun

@