alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

TS Bomba Gibi Patlayacak

Galati karşısında elde edilen başarısızlığın üzüntü verici olduğunu dile getiren Perekli, "Ancak bu sonuç futbolcularımızı inanılmaz kamçıladı... Ligde fırtına gibi esecek bir takım geliyor" dedi.İntertoto Kupası'nda Rumen takımı Galati'ye yenilerek drama

Spor 31.07.2007, 11:51
TS Bomba Gibi Patlayacak

Galati karşısında elde edilen başarısızlığın üzüntü verici olduğunu dile getiren Perekli, "Ancak bu sonuç futbolcularımızı inanılmaz kamçıladı... Ligde fırtına gibi esecek bir takım geliyor" dedi.


İntertoto Kupası'nda Rumen takımı Galati'ye yenilerek dramatik bir şekilde elenen ve UEFA'ya gitme şansını kaybeden Trabzonspor'da bu başarısızlığın takımı olumlu yönde etkileyeceği belirtildi.Menajer Necmi Perekli, "Başarısızlık futbolcuların performansını yüzde 80 artırdı. Kendilerini ispat etmeye çalışan oyuncular bomba gibi patlayacak" dedi.

Başarı taraftarımızla gelecek


Trabzon'un kritik bir dönemden geçtiğini ifade eden Perekli, lige en hazır takımın kendileri olduğunu söyledi. Taraftarların geçen sezon ortaya koyduğu müsbet tavrı bu sene de beklediklerini dile getiren Necmi Perekli, "Üzüntümüz büyük.Ancak geçmişe takılı kalarak yaşayamayız. Taraftarımızın desteğiyle ligde fırtına gibi eseceğiz" diye konuştu.
Yorumlar (1)
mechull 14 yıl önce
sayın pereklıye hitaben geçen yıl da ayni yaptınız bir yunan takımına elenip daha iyi olacaz derken ilk beşe zorla girebildiniz ondada ne haltlar yaptınız ortadadir ama biz sizin döneminizdeki fizikli yapili iyi koşan top çarpinca düşen deyılde adam çarpsada çarpan düşen bir futbolcu yapısı ariyoruz 162 170 boylarin da ki kişiler 60 kilö olacak böyle bi kuralmivar ama şunu bilin bu maca gelip siize para verenler bu paralarin hakkını alacak lar bu dünya da olmasa bunun öteside var sizden dileğim takımdan adam gibi bişey yapın SAYİN SİTE YÖNETİCİLERİ BU YAZİMİ GAZETENİZDE YAYINLANMASİNİ İSTİYORUM AYRİCA YÖNETİCİLEREDE İLETİN LÜTFEN

Gelişmelerden Haberdar Olun

@