banner539

banner526

banner533

banner513

TS bir şey yapmasın mı?

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu Sahilde bulunan Adıgüzel fuarcılık alanının Trabzonspor'a devri için Meclis üyelerinin toplantıya katılmamasını eleştirdi. Kamuoyunda yanlış bilgilerini dolandığını ifade eden Hacısalihoğlu ”Orayı Migros'a ver

Spor 03.03.2009, 18:04
TS bir şey yapmasın mı?

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu Sahilde bulunan Adıgüzel fuarcılık alanının Trabzonspor'a devri için Meclis üyelerinin toplantıya katılmamasını eleştirdi. Kamuoyunda yanlış bilgilerini dolandığını ifade eden Hacısalihoğlu ”Orayı Migros'a vereceğimizi iddia ediyorlar. Şuan orayı kimseye vermiş değiliz. Biz orayı alıp Trabzonspor'a devredip en iyi teklifi veren birine vereceğiz. Yani bu oto galerisi olur, eğlence merkezi de olur. Bizim orada ki gayemiz burayı alıp en yüksek teklif veren bir firmaya ya da bir şahsa vermek.  O alanı Trabzonspor'a sürekli gelir getirici bir hale dönüştürmek istiyoruz. Yani. İstanbul'da ki Kartal arazisi gibi. Herkes Migros”a ya da bir başka firmaya verecek zannediyor. Bir şey anladıkları yok, sadece iş olsun, laf olsun diye konuşuyorlar Orası belki eğlence merkezi olur, ya da buz pisti veyahut başka bir şey. Yani kimden iyi teklif gelirse ona verilecek.

 

HENÜZ KİMSEYLE ANLAŞMADIK

Fuar alanının büyük alışveriş merkezi olacak kadar geniş bir arazisi olmadığının altını çizen Asbaşkan Hacısalihoğlu “ Fuar alanı iddia edildiği gibi alışveriş merkezi olacak büyüklük de değil.  Ama öncelikli olarak onların akla gelmesinin sebebi büyük firma olmaları. Şu anda bizim kimseyle yapılmış olan bir anlaşmamız yok. Kim en çok katkı verecekse ona verilecek.

Örneğin ben internet sitesi açarsam, size zarar verir miyim? Tabiî ki veririz… Veririz ama bu cüzi bir yerde ve miktarda kalır. Belki sizleri en çok yüzde iki etkiler. Peki, bu Trabzonspor hiçbir şey yapmazsa nasıl gelir kazanacak, nasıl takım kuracak? Dedi.

 

TRABZONSPOR YATIRM YAPMASIN MI?

Yatırımlarının süreceğinin de altını çizen Asbaşkan Hacısalihoğlu” Orayı Trabzonspor almazsa, başkasının alma ihtimali yok. Mesela Trabzonspor bir tane benzin İstasyonu açmayı düşünüyor. Çimento fabrikasının orada da bir arazi var. Orayı aldığı zaman benzin istasyonlarına biraz zararı olacak Ama bu zarar facia boyutunda olmaz.

 O zaman Trabzonspor'un hiçbir iş yapmaması lazım. Yat limanı bizim ve belki içinde ilerde restoranlar olacak.  Trabzonspor'un amacı kentin küçük esnafını yok etmek değil, güçlendirmektir. Ancak şahsi düşünüyorlar, ondan sonrada bu takım şöyle oldu, böyle oldu diye de, nutuk çekiyorlar.

Yorumlar (4)
casa 12 yıl önce
Trabzon Belediye seçimlerine üç hafta kala,diğer bir değişle üç hafta sonra görevi sona ereçek Belediye Meclis Üyelerine Trabzon'un geleçeği ile alakalı karar alma noktasında Belediye Başkanınca Meclis gündemi oluşturmayı Genel Seçime üç ay kala Anayasa değişikliği veya ceza kanunu veya benzeri kanunların TBMM Genel Kuruluna taşınması gibidir.Böyle önemli maddeler etik olarak seçim sonrasına bırakılmalı yoksa Belediyenin rutin bir işi olsaydı seçim arifesinde de görüşülebilirdi.Trabzonspor'umuzun yetkilileri bu sabrı göstermeliler.Kaybedilen süre çok az olaçaktır.
karsiyanlal 12 yıl önce
bakınız trabzon kabuğundan artık çıkmalı ; transfer komitesi var yatırımları yönlendirmek için gezi komiteside oluşturulabilir ; kıbrıs girne limanı , antalya kaleiçi , kaş limanı çeşme ve diğer yazlık yerlerin projeleri ve dağılımları incelenesin bunlar uygulansın
tomary 12 yıl önce
Bu olay Fenerbahçe için olsaydı geriye dönük işler ve karar alırlardı.
NESNEL 12 yıl önce
efendim yeni meclise kalsınmış,yok etik değilmiş vs vs vs..çok iş oldu ,şurada devredeceğiniz şey belli.konu ts olunca eskisi yenisi mi olur.gelen başka bir şey mi yapacak...ts horonu gündeme taşısın,ts kolbastıyı tanıtsın,ts uzungölü,sumelayı gündeme getirsin,ts fındığı tanıtsın....peki siz ne yapacaksınız 1,5 dönümlük arazi için mi naz yapıyorsunuz.yahu bu ts, bunun öncesi sonrası olur mu?bursa belediyesi bursaspora 12 tirilyonluk tesis yapıyor,bazıları stat yapıyor siz ne yapıyorsunuz?onda birini yapın bari.onlar büyükşehir diyeceksiniz biliyorum...üzülmeyin trabzonu büyükşehir de yapar trabzonspor ,daha doğrusu yaptı da siz göremiyorsunuz...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@