TRT Şükür'le şükredemedi

TRT'de yayınlanan "Stadyum" programında yapacağı yorumculuk için yılda 700 bin YTL alacak olan Kral'ın ilk programı AB grubu ve tüm izlenme oranlarında ise istenileni vermedi. Dün akşam yayınlanan (23 Kasım 2008) Stadyum programı; AB grubunda % 11,5'le 10

Spor 24.11.2008, 20:27
TRT Şükür'le şükredemedi

TRT'de yayınlanan "Stadyum" programında yapacağı yorumculuk için yılda 700 bin YTL alacak olan Kral'ın ilk programı AB grubu ve tüm izlenme oranlarında ise istenileni vermedi.

Dün akşam yayınlanan (23 Kasım 2008) Stadyum programı; AB grubunda % 11,5'le 10. sırada yer alırken, tüm izlenme oranlarında % 10,4'le 17. sırada yer aldı.

Aynı programın geçen hafta ki izlenme oranları ise şöyleydi:

AB grubu izlenme oranlarında %15,5'le; Tüm izlenme oranlarında 14,9'la her iki kategoride de 4. olmuştu.

AB grubu: Yüksek gelir seviyesinden izleyici grubu.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (6)
karisma 13 yıl önce
Hakna Şükür türk futbolunda ünal^dan sonra gelmiş gelmiş en karakterli oyuncu. Bir trabzonsporlu olarak onunla gurur duyuyorum.
yufer 13 yıl önce
ya allah için hakan gibi kimseyi kırmamak için düz konuşan yorumcuyu kim dinler.yorumcu dediğin ahmet çakar,erman toroğlu,kemal belgin gibi olacak.yazık hakana verilen paraya.
orto 13 yıl önce
Hakan Şüküre laf söyleyen TRABZONLULAR dün TRT yi izlediyseniz umutun düşürüldüğü pozisyona inatla penaltı diyen tek adamdı. Diğerleri önce penaltı değil dediler sonra hakanın ısrarı üzerine olayı geçiştirdiler. Önce insanı tanı sonra yargıla sefil hemşerim...............
iskefiyeli 13 yıl önce
Hakan Şükürün futbol seyircisine itici geldiğini ne zaman anlayacaksınız
lazerdal 13 yıl önce
Hakan şükürle alakası yokdur proğramın reytinginin bence cünkü bende o akşam sonuna kadar izledim stadyum proğramını ve özellikle hakan istemiş umutun pozisyonunu trt vermeyecekdi yoksa önemli pozisyon sfatına bile almamışlar ama hakan doğruluğu dürstlüğü ve taraf tutmayan kişiliği sayesinde ekrana getirdiler ve hakan yüzde yüz penaltı dedi umut topu kurtardı hayrettin zamanlamasını yanlış yaptığı için umutu düşürdü dedi ama diğer yorumcular penaltı değil dedi hakan göstere göstere anlattı ve sonunda onlarda mecburen geçiştirerek penaltı dediler ben sırf bundan sonra HAKAN ŞÜKÜR ün karekderi kişiliği ve taraf tutmadığını ilk proğramda gördüğüm için izleyecem bundan sonra stadyum proğramını.hiiiç beklemezdim galatasarayda böle bi topcu yetişe bileceğini ama demekki galatasaraydada olsa bazen böle karakterli oyuncular top oynayabiliomuş bunu anladım artık.Yensende yenilsende ölümüne ŞAMPİYON TRABZON SPOR.burda yorum yazan bazı arkadaşlar çook düz diolar ama şunu unutuyolar bağırıp çağıranları dansöz kıyafeti giyemek isteyenleri küpe takmak isteyenleri izleyeceksen sen zaten bitöişsin hakanı izleme zaten saygılarımı sunuyorum BÜYÜK TAKIMIN BÜYÜK TARAFTARINA.
TS.li Metin 13 yıl önce
TS. ile ilgili yorum ve analizleri çok akıllaca idi.. Fakat özel sorunları, ile ilgili çok detaya giriyor.. Stadyum proğ.ın formatını bozmuş.. Kısa ve öz konuşabilir.. GS.ye kızgın olduğu için belki TS.nin başarılı olmasını istiyor olabilir..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@