7m

uzungöl yayla otel

Transfer komitesine ne oldu?

Haber61.Net - Spor Servisi - Trabzonspor cephesinde her geçen gün bir futbolcu transfer edileceği ileri sürülerek yapılan haberler bir çoğu asılsız çıkarken Bordo Mavili takımın komitesine ne olduğu ise merak konusu oldu. Haber merkezimizi arayan okurlar

Spor 05.04.2014, 09:58
Transfer komitesine ne oldu?

Haber61.Net - Spor Servisi - Trabzonspor cephesinde her geçen gün bir futbolcu transfer edileceği ileri sürülerek yapılan haberler bir çoğu asılsız çıkarken Bordo Mavili takımın komitesine ne olduğu ise merak konusu oldu. Haber merkezimizi arayan okurlar Trabzonspor başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun transfer komitesine ne olduğunu soruyor. 

Aralık ayında Trabzonspor başkanını açıkladığı ve Bordo mavili kulübün tüm transferlerine bakacak komite diye kamuoyuna duyurulan İbrahim Hacıosmanoğlu ile yöneticiler Yakup Aslan, Engin Kara, Ali Uzunay ve Onur İncehasan'ın bu döneme kadar üç oyuncu aldı.

Sonrasında ise; bu komite'den Engin Kara istifa etti. geriye kalanların ise Trabzonspor'a futbolcu araştırması yapım yapmadıkları ise henüz netlik kazanmadı. Yerelde ve Ulusal basında çıkan oyuncu dedikodularına da net açıklama yapamayan  kulübün transfer politikası merak ediliyor. 


Yorumlar (3)
altan yıldız 8 yıl önce
ben dıyeyım hepsı yalancı neyı beklıyorlar bılıyonuzmı akyazıyı belkı bıraz nemalanırız dıye yoksa bu kadar başarısızlkta orda durmazlardı hepsı yemenın peşındeler bunlarda aynı
Selim AYAZ 8 yıl önce
Böyle bir komite var mıydı? var ise icraatını bilen varsa yazsın bizde aydınlanalım.
ozgur ata 8 yıl önce
cunku yaparsaniz kimi alacaginiz belli; s. aygunes gibi kadroya giremeyen fakat bedava oyuncu, ya da Malouda gibi sonuk yildizlar. Diger bir bedava Orhan Gulle geliyormus, seviniriz ama neden hep bedava ve kadroya giremeyen oyuncularla ilgileniyoruz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@