banner192

Trabzon'un maçı ne zaman?

Türkiye Basketbol Ligi'ne (TBL) 5., Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'ne (TKBL) 3. ve Türkiye Basketbol 2. Ligi'ne (TB2L) 6. hafta maçlarıyla devam edilecek.Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, TBL, TKBL ve TB2L'de haftanın maç progra

Trabzon'un maçı ne zaman?

Türkiye Basketbol Ligi'ne (TBL) 5., Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi'ne (TKBL) 3. ve Türkiye Basketbol 2. Ligi'ne (TB2L) 6. hafta maçlarıyla devam edilecek.

Türkiye Basketbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, TBL, TKBL ve TB2L'de haftanın maç programı şöyle:

- Türkiye Basketbol Ligi

Yarın:

16.00 Rönesans TED Ankara Kolejliler-Eskişehir Basket (TOBB)

16.00 İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Torku Konya Basketbol (Cebeci)

17.00 TOFAŞ-Beşiktaş İntegral Forex (Bursa Atatürk)

17.00 Uşak Sportif-Banvit (Uşak Üniversitesi)

17.30 Trabzonspor Medical Park-Türk Telekom (Hayri Gür)

9 Kasım Pazar:

16.00 Pınar Karşıyaka-Fenerbahçe Ülker (Karşıyaka)

19.00 Galatasaray Liv Hospital-Anadolu Efes (Abdi İpekçi)

10 Kasım Pazartesi:

19.00 Darüşşafaka Doğuş-Royal Halı Gaziantep (Darüşşafaka Ayhan Şahenk)

 

- Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi

Yarın:

14.00 Orduspor-Fenerbahçe (Vali Kemal Yazıcıoğlu)

16.00 Adana ASKİ-Osmaniye Gençlik (Menderes)

16.00 Abdullah Gül Üniversitesi-Mersin Büyükşehir Belediyespor (Kayseri Kadir Has Kongre Merkezi)

9 Kasım Pazar:

14.00 Samsun Canik Belediyesi-Edirne Belediyesi Edirnespor (Hasan Doğan)

15.00 Galatasaray Odeabank-Adana BOTAŞ (Abdi İpekçi)

16.00 OGM Orman Gençlik-İstanbul Üniversitesi BGD (Ankara)

16.00 Beşiktaş-Hatay Büyükşehir Belediyespor (Beşiktaş İntegral Arena)

 

- Türkiye Basketbol 2. Ligi

Bugün:

14.00 Gelişim Koleji-İTÜ (Gelişim Koleji)

14.30 Final Gençlik-Best Balıkesir (Özel Final Okulları)

16.00 Mondi Melikşah Üniversitesi-Mamak Belediyesi Ankara DSİ (Kayseri Atatürk)

Yarın: 

15.00 Akhisar Belediyespor-TÜYAP Büyükçekmece Basketbol (Akhisar)

15.00 Mersin Büyükşehir Belediyespor-Orkide Gediz Üniversitesi (Servet Tazegül)

17.00 İstanbul DSİ-Adanaspor (Caferağa)

17.00 Pertevniyal Gençlik-Socar Spor (Ahmet Cömert)

18.00 Yeşilgiresun Belediyespor-Afyonkarahisar Belediyespor (Giresun 19 Eylül)

19.00 Sakarya Büyükşehir Belediyesi Basketbol-Simpaş Denizli Basketbol (Sakarya Atatürk)


İlgili Galeriler
Yorum Ekle
İsim
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.