7m

Çapkınoğlu

Trabzonspor'un tek çıkış yolu Akyazı

Trabzonspor'un uçan kuşa borcu varken ve ödenmeyen çeklerin arkaları bankalara bir bir yazılırken Trabzonspor yönetiminin tüm performansı Akyazı'da yapılan stadyumun isim hakkından gelecek paraya yöneldi.Trabzonspor, son dönemlerde ekonomik anlamda ciddi

Spor 03.04.2014, 09:08
Trabzonspor'un tek çıkış yolu Akyazı

Trabzonspor'un uçan kuşa borcu varken ve ödenmeyen çeklerin arkaları bankalara bir bir yazılırken Trabzonspor yönetiminin tüm performansı Akyazı'da yapılan stadyumun isim hakkından gelecek paraya yöneldi.

Trabzonspor, son dönemlerde ekonomik anlamda ciddi sıkıntılar yaşarken, oyuncuların maaşları geciktirilerek hesaplarına yatırılıyor, piyasaya verilen çekler ödenemediği için çeklerin arkaları bankalarda yazdırılıyor.

Tam manasıyla bir borç batağında bulunan Trabzonspor yönetiminin tek çıkış yolu ise Akyazı Stadyumu'ndan gelecek sponsporluk parasında.

Hedef 100 milyon Dolar:

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu Trabzonspor'un borçlarını ödeyip rahat bir nefes alması için Akyazı Stadyumu'nun isim hakkı satışı doğrultusunda kulüp ceosu Burak Gürdal ile yoğun bir çalışma temposuna girdi.

Bir çok şirket ile masaya oturan Trabzonspor en ciddi teklifleri bir petrol firması ve teknoloji devi Samsung'dan aldı.

Trabzonspor bu firmalarla yaptığı görüşmede Akyazı Stadyumu'nun isim hakkını 10 yıllığına 100 Milyon Dolara satarak gelir elde etmeyi ve rahatlamayı düşünüyor.


Yorumlar (7)
mahaza 8 yıl önce
geçmiş yönetimin yaptığı harcamalar öde öde bitmez, gelir gider dengesi gözetmeden verilen bbonservis paraları, menejerlere giden paralar...
burakhan tanrıverdi 8 yıl önce
şikede hakkımız verilseydi şimdi ts bu durumda olmazdı,kimse başka yerde kabahat aramasın.trabzonuda akp aldığına göre daha çok tırmalar trabzon.geçmiş olsun.
ali duran 8 yıl önce
Akyazı Karayazı olmasın
ozgur ata 8 yıl önce
bazi gazeteler 10 yilligina 100 milyon tl'den bahsediyor. TS'un borcu 150 milyon TL. Madem isim hakkini satiyorsunuz bari 15 yilligini 150 milyon TL'ye satin da kulubun borcu sifirlansin
ahmet şahin 8 yıl önce
Stadın isim hakkı satılır kasa dolar, gidilir Avrupa'dan bir dizi sönmüş yıldız alınır. Paranın yarısı veteranlara transfer parası, kalan yarısı da aynı veteranlara gönderme parası olarak harcnır ve elde kalan 200 milyon borç olur. Bu para gelecekse işbilir, Allah'dan korkan, liyakatlı yöneticiler seçilp onlar harcasın.
harun eski 8 yıl önce
rizelinin yapacagi sdatyum yerin dibine batsin sdatyumunu alsin basina calsin o eger adamsa benim hakkimi versin ben kendi stadyumumu kendim yaparim hem yapilan bu stadyumu almanya mainz sehrine begenip yaptirtmadi bizimkiler elin begenmedigini bize büyük bir nimetmis gibi sunuyor bizim zavallilarda yiyor.
Emrah Başoğlu 8 yıl önce
ama stad ismini 75.000.000 Euro dan 10 yıllığına kiraladığınızı düşünün ( ki 1 Euro yu 3 liradan hesaplasak ) 225.000.000 tl dir !. ki kulüp borcunun 175 milyon olduğunu düşündüğümüz de geriye kalacak olan 50 milyon tl adam akıllı 7 8 tane futbolcu almaya gayet yetebilecek bir tutardır .

Gelişmelerden Haberdar Olun

@