7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonspor'un gözü onun üzerinde

Trabzonspor, Gaziantepspor’un Trabzon kökenli oyuncusu Orhan Gülle’yi sezon sonunda kadrosuna katmak istiyor.Futbolcunun da Trabzonspor’da oynamaya sıcak bakması nedeniyle sezon sonunda transferin gerçekleşmesine kesin gözüyle bakılıyor. Kulübüyle  sözleş

Spor 06.04.2014, 08:23
Trabzonspor'un gözü onun üzerinde

Trabzonspor, Gaziantepspor’un Trabzon kökenli oyuncusu Orhan Gülle’yi sezon sonunda kadrosuna katmak istiyor.

Futbolcunun da Trabzonspor’da oynamaya sıcak bakması nedeniyle sezon sonunda transferin gerçekleşmesine kesin gözüyle bakılıyor. Kulübüyle  sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan Orhan’ın, yakın çevresine, "Trabzonspor beni isterse tabi ki gelirim" dediği, bordo mavili yönetiminde takımdaki Trabzonlu oyuncu sayısını artırmak için bu transfere sıcak baktığı belirtildi.


Yorumlar (2)
mete devrancı 8 yıl önce
şahsen ben gazeteci olsam , trabzonspora güvenerek , yok şunu istiyor yok bunu alcak gibi haberler asla yapmam.transfer dönemlerinin hayal kırıklarıyla dolu takımı olan trabzonspor , hiç bir zaman istediği futbolcuları transfer etmekte , yüksek başarı oranı yakalayamamıştır.liglerin bitmesine 2 ay var ve futboldan tamamen kopmuş durumdayız.yabancılar ortada yok , izinsiz düğün yapanlar , izinsiz düğüne gidenler.ey hacıosman ,sen orda neyin başkanısın?dua edin onurla olcana yoksa , şu an ligin dibine demir atmııştınız.trabzonsporun en büyük transferi , bu yabacıların yüzde 90 ınını göndermek olacaktır.
ahmet şahin 8 yıl önce
Bu kulübü yönetenler hiç bir zaman takımı düşünmemiştir. Haklılar da bu işlerin ağababaları böyle olmasını istiyor. İstiyorlar ki Anadolu takımlarını hep uslu çocuklar balyapmaz arılar yönetsin. Başka nasıl büyür futbolun rantçıları.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@