7m

Çapkınoğlu

Trabzonspor'un adı mı değişiyor!

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) Caprice Gold ile Trabzonspor'un görüşme halinde olduğunun bildirilmesi Trabzonspor yönetiminin geçtiğimiz hafta İstanbul'da kulübün isim hakkını satmak için Fadıl Akgündüz'ün sahibi olduğu şirketin sahipleriyle masaya

Spor 09.04.2014, 11:46
Trabzonspor'un adı mı değişiyor!

Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) Caprice Gold ile Trabzonspor'un görüşme halinde olduğunun bildirilmesi Trabzonspor yönetiminin geçtiğimiz hafta İstanbul'da kulübün isim hakkını satmak için Fadıl Akgündüz'ün sahibi olduğu şirketin sahipleriyle masaya oturulduğu iddia edildi.

KAP'A ÖNCEKİ GÜN BİLDİRİLDİ

Trabzonspor'un eskir bir yöneticisinin ise görüşmelerinin olumlu olduğunu ve sponsorluk değil, isim hakkı üzerinde yürütüldüğünü söyledi. Görüşmelerin KAP'a sponsorluk olarak bildirildiği ve basına sızdırılmaması yönünde karşılık sözler verildiği iddia edildi.  7 Nisan'da bildirilen görüşmelerin sonuçlanmadığı öğrenildi.

CAPRİCE GOLD TRABZONSPOR

Öte yandan yapımı devam eden Akyazı Stadyum'na da sponsor arayan Trabzonspor yönetimi çareyi Azerbaycan'da bulduğu bildirildi. Türkiye'de bir çok banka ya da şirketle görüşen ve bu görüşmelerden bir türlü sonuç alamayan yönetimin adını sır olarak sakladığı, Azeri bir Petrol şirketli ile görüş alışverişinde bulunduğu iddia edildi.

Engin Kara sosyal medyadan tepki gösterdi

Amatör Branşlar ve Stayyum sorumlusu iken tüm görevlerinden istifa eden Trabzonspor yöneticisi Engin Kara caprice Gold ile yaşanan sponspoluk görüşmelerine tepki gösterdi.

Trabzonspor'un parça parça satılmaya başlandığını, Divan kurulu ve şehrin büyüklerinin bu gelişmelere sessiz kaldığını ifade eden Kara şunları söyledi "Trabzonspor'um parça parça satılmaya başlanmıştır.Ama bizim büyüklerimiz hala daha uyuyor Jet Fadıl'a şehrimin ve büyük tutkusu olduğumuz Trabzonspor'un ismi pazarlanıyor, bizim divan kurulumuzdan ise çık çıkmıyor, şehrin dinamiklerinden çıt çıkmıyor. Haydi şanlı Trabzonsporlular şehrinize ve takımınıza sahip çıkın."


Yorumlar (16)
burakhan tanrıverdi 8 yıl önce
hırsızlarla trabzonun adı yanyanamı konmaya başlandı,bu jet fadıl kendi adını trabzonspor ile herkese duyurur reklamını yapar ama ts onlardan parayı alamaz.jet fadılın izini bile bulamazlar.
abdullah KAMALİ 8 yıl önce
Neden siyasete sattınız da ne kazandı trabzonspor düşmandan başka , birde jet fadıla satın ne olacak zaten o koltuğa oturanların derdi trabzonspor değil kendileri, trabzon şehrininde trabzonspor umrunda değil (30 martta gördük) Trabzonspor Trabzon dışında yaşayanlarındır. (tabiki siz zenginleri hariç onların gelir kapısı)
polat alemdar 8 yıl önce
arkadaş adamlar sponsor arayısında kaldıki parayı fadil veriyorsa tabiki anlaşılacak. koç olsa gıkınız çıkmazdı. hangi kulüp sponsorun kim olduguna bakar. paraya bakar. fadil sadri şener zamanı sponsor oldu bu kulübe ozaman neden böyle haber yapmadınız.
altan yıldız 8 yıl önce
koca trabzonda bu utanmazları bu nedır bılınmez yönetımı oradan kolundan tutup atacak ınsanlar kalmamışsa kulupte batsın onları oraya layık gören üyelerde yerın dıbın e batsın yazıklar olsun kı bu takımı buralara getırenlere bunlar kesınlıkle trabzon düşmanıdır allahınızdan bulun utanmazlar
mss 8 yıl önce
Hasta masada ölüyor, organ nakli gerekiyorsa yapacaksın, sen asıl klüp bunca borca sokulurken çıkıp feryat edecektin...
Emrah Başoğlu 8 yıl önce
akıllı olun akıllı. koca Trabzonspor futbol kulübü isminin önüne reklam alacak kadar düşmemeli. basketbol hadi neyse. yapmayan yok bunu. ama futbolda bunu yapmak bizi elazığ kalitesine düşürür !!!!!
eren polat 8 yıl önce
abuk sabuk oyunculara onlarca milyon dolar verip kulübü batma noktasına getirenlere kızılmalı, yönetim doğal olarak para kaynağı bulmaya çalışıyor, varsa bir babayiğit versin 150milyon dolar kurtarsın Tsporu.
harun eski 8 yıl önce
kupa namusumdur dedi baskan oldu ve gitti namusunu calanlarin yüzde 60 oy alsi icin mitiklere cikan bir dönekten ne beklenir numusunu calanlar artik trabzonluyla dalga geciyor uyan trabzonlu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@