7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Trabzonsporlulara dava açıyor

Haber61.Net / Haber Servisi - Türkiye'nin ve Dünyanın şikeleri nedeni ile yakından tanıdığı spor kulübü F. Bahçe, Trabzonspor taraftarlarını sürekli olarak mahkemeye verdiği öğrenildi. Özellikle şike olaylarının patlaması nedeni ile başlayan süreçte F. Ba

Spor 30.03.2014, 10:16
Trabzonsporlulara dava açıyor

Haber61.Net / Haber Servisi - Türkiye'nin ve Dünyanın şikeleri nedeni ile yakından tanıdığı spor kulübü F. Bahçe, Trabzonspor taraftarlarını sürekli olarak mahkemeye verdiği öğrenildi. Özellikle şike olaylarının patlaması nedeni ile başlayan süreçte F. Bahçe avukatları tazminat davası açmak için bir biriyle yarıştı.

2 BİNİ TRABZON'A 

Bordo Mavili taraftara en fazla dava ise; Aziz Yıldırım'a hakaret nedeni ile açıldı. F. Bahçe'nin sözde avukat ordusu bir yıl içerisinde 9 bin dava açarken bu davaların 2 Binini ise Trabzonspor taraftarları ve yöneticileri oluşturduğu öğrenildi.

DAVA KAZANAMIYORLAR 

Açılan davalarında bir diğer ayrıntı ise gözlerden kaçmadı. Sürekli olarak dava açma hevesli olan avukatların kazandığı dava sayısı ise sadece 400 ile sınırlı kaldı. F. Bahçe'nin yapmış olduğu bu uygulama ise sadece yıldırma politikası olduğu şeklinde ifade edildi. 


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@