Trabzonsporlu yönetici savaş ilan etti!

Trabzonspor Genel Sekreteri Köksal Güney demir çubuklarla saldırıya uğradıktan sonra bir başka yönetici twitter'dan savaş ilan etti. Trabzonspor Genel Sekreteri Dr. Köksal Güney, Trabzon'da iki kişinin demir çubukla saldırısına uğradı. Başına 3 dikiş atıl

Spor 30.12.2014, 19:53
Trabzonsporlu yönetici savaş ilan etti!
Trabzonspor Genel Sekreteri Köksal Güney demir çubuklarla saldırıya uğradıktan sonra bir başka yönetici twitter'dan savaş ilan etti.
 
Trabzonspor Genel Sekreteri Dr. Köksal Güney, Trabzon'da iki kişinin demir çubukla saldırısına uğradı. Başına 3 dikiş atılan Güney'in sağlık durumu iyi. Trabzonspor Yönetim Kurulu saldırıyı kınarken, başkan yardımcısı Ali Uzunay, "Yapılan şerefsizlik kimsenin yanına kalmaz" diye tweet attı.
 
Bordo mavili kulübün 20 Aralık'ta yapılan Olağan Genel Kurul toplantısında yaşanan kavgaların ardından, bugün de genel sekreter Dr. Köksal Güney, Trabzon'da iki kişinin demir çubukla saldırısına uğradı. Olay büyük yankı yaratırken, Trabzonspor Başkan Yardımcısı Ali Uzunay, saldırıyı yapanlara Twitter'dan resmen savaş ilan etti.
Yorumlar (2)
hasan düzgün 6 yıl önce
Daha sakin olmalıyız yapılanın aşağılık olduğu aşikardır ama savaş açmakda ne demek oluyor.bukadar yanlış idareden sonra böylesi tasvip etmediğimiz olaylar oluyorsa bu taraftarın canına tak ettiği noktadır herkes kendini sukunetle dinlemeli
olcay basturkoglu 6 yıl önce
Yapılan bu saldırı tüm Trabzonspor sevdalılarına yapılmış bir saldırıdır. Bu saldırıyı yapan veya yaptıranları şiddetle kınıyorum bir an önce yakalanmalarını diliyorum. Sayın Başkan Ali UZUNAY tepkisinde çok haklı, kimse sahipsiz değil, bu hainler mutlaka cezalarını Çekeceklerdir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@