7m

uzungöl yayla otel

Trabzonspor'dan Tahkim'e itiraz

Fenerbahçe maçında çıkan olaylar nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Disiplin Kurulu’nun 6 maç seyircisiz oynama cezası verdiği Trabzonspor kulübü, dün akşam Tahkim Kurulu’na yazılı bir dilekçe ile itirazda bulundu. Diğer takımların maçlarınd

Spor 20.03.2014, 14:37
Trabzonspor'dan Tahkim'e itiraz
Fenerbahçe maçında çıkan olaylar nedeniyle Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Disiplin Kurulu’nun 6 maç seyircisiz oynama cezası verdiği Trabzonspor kulübü, dün akşam Tahkim Kurulu’na yazılı bir dilekçe ile itirazda bulundu.
 
Diğer takımların maçlarında çıkan saha olaylarına verilen cezalara oranla Trabzonspor’a verilen cezanın çok ağır olduğunun vurgulandığı yazılı savunmada, sözlü duruşma da talep edildi. Tahkim Kurulu’nun sözlü duruşmayı kabul etmesi durumunda önümüzdeki günler için Trabzonspor’a randevu vermesi bekleniyor.

Yorumlar (2)
adil türk 8 yıl önce
Her aldıkları kararda olduğu gibi TFF hep çiftestandart uyguluyor.Bunun nedenini bizler gayet iyi biliyoruz.Mücadelemizde ondan.Fenerin sahasında şavaş yaşandı sokaklar terörist vari hareketlere maruz kaldı.Bir onlara verilen cezaya bakın birde bize verilen cezaya.Bizim direnişimiz bu adaletsizleredir.Yoksa cezamız ne ise razıyız.
numan altuntaş 8 yıl önce
bunları "tahkimden aşağı kasımpaşa" diye takmıyacaksın ama malesef yetki uhdelerine verilmiş, istedikleri gibi kullanıyorlar!..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@